REKLAMA

15 miejsce Salosu

MŁODZICZKI

MŁODZICZKI

Do rozgrywek młodziczek zgłosiło się z terenu Dolnego Śląska aż 18 zespołów. Rozgrywki, które rozpoczęły się 6 października dopiero w ostatnią niedzielę wyłoniły najlepsze dolnośląskie zespoły. Najlepsze młodziczki posiada klub siatkówki żeńskiej Impel Gwardia Wrocław. Drugie miejsce dla MKS-u Świdnica, trzecie dla Olimpii Jawor i czwarte dla sąsiadów zza miedzy, czyli kłodzkiego MMKS-u. Noworudzki Salos występujący w grupie walczącej o miejsca od jedenastego do piętnastego zajął 5 miejsce, co dało mu 15 miejsce na Dolnym Śląsku. W dalszym ciągu nie wyłoniono drużyny na miejscach od piątego do dziesiątego. W ostatni weekend sześć drużyn walczących o te miejsca zakończyły rozgrywki w grupach A i B i dopiero 9 marca rozegrają ostatnie spotkania.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): 15 miejsce Salosu

Fot. UM Nowa Ruda

Burmistrz Tomasz Kiliński gościł u siebie Państwa Katarzynę i Artura Podgórskich, szczęśliwych rodziców noworudzkich trojaczków. Miasto przygotowało upominki dla świeżo upieczonych rodziców, które osobiście wręczył włodarz.
Rozalia, Zofia oraz Franciszek przyszli na świat 10 czerwca i są pierwszymi dziećmi Państwa Podgórskich. Maluchy nie mogły jednak uczestniczyć w spotkaniu, ale jak przekonują rodzice, dzieci czują się dobrze i z dnia na dzień dostarczają nowych wyzwań.

Fot. Gazeta Kłodzka

Autobusy kłodzkiego PKS-u stanęły 21 marca. Wstrzymano wtedy wszystkie kursy.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×