REKLAMA

9 nowych zakażeń koronawirusem

Ostatnia doba w naszym powiecie to 9 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. To osoby, które zgłosiły się z kontaktu z Księdzem Proboszczem z Piszkowic.
Jak poinformował starosta Maciej Awiżeń za ostatnią dobę aż 53 wyniki testów ujemne. Całkowita liczba wykrytych zakażeń to 392. Zmarło 13 mieszkańców.
Mamy także 253 ozdrowieńców. 29 osób jest hospitalizowanych, a 334 osób objęto kwarantanną.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): 9 nowych zakażeń koronawirusem

O leczniczym działaniu konopii siewnych, a także pomaganiu ludziom w ciężkich chorobach rozmawiamy z właścicielkami sklepu Konopna Farmacja w Dzierżoniowie.

Fot. KPP Kłodzko

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego kłodzkiej komendy podczas akcji ”Prędkość” kontrolowali, czy kierujący stosują się do ograniczeń prędkości, czy są trzeźwi, czy stosują pasy bezpieczeństwa i urządzenia do bezpiecznego przewożenia dzieci.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×