REKLAMA

Starosta Kłodzki ogłasza pogotowie przeciwpowodziowe dla powiatu kłodzkiego.

Tak sytuacja w powiecie kłodzkim wyglądała 20 czerwca

Fot. FB/Zbigniew Tur

W ciągu najbliższych godzin będzie mocno padało

Jak podało Meteo Alert-Dolny Śląsk obecnie nad obszarem Dolnego Śląska występuje strefa ciągłych, dość intensywnych opadów deszczu ,które rozciągają się aż od południowych Czech po niemal część północną Polski. Najmocniej pada przede wszystkim na obszarze wschodnim, południowo-wschodnim ,gdzie sumy opadowe wynoszą w wybranych miejscowościach kolejno:
Lądek-zdrój 32,9 mm,
Bardo 32,7 mm,
Międzylesie 31,7 mm,
Kłodzko 25,9 mm,
W ciągu następnych godzin w dalszym ciągu należy oczekiwać opadów deszczu pochodzenia ciągłego, które najdłużej utrzymywać się będą przede wszystkim we wschodniej oraz południowo-wschodniej części regionu ,bo nawet do godzin popołudniowych - sumy opadowe za całkowity opad od jego rozpoczęcia aż do zakończenia - największe na Ziemi Kłodzkiej od 25 do nawet 55 mm/m2. Poza tym sumy opadowe mieścić się będą w granicy od 10 do 20, punktowo do 30 mm/m2.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Starosta Kłodzki ogłasza pogotowie przeciwpowodziowe dla powiatu kłodzkiego.

Podczas drugiej tury wyborów prezydenckich gminy do 20 tys. mieszkańców, w których zostanie odnotowana najwyższa frekwencja wyborcza, otrzymają wóz strażacki. Do wygrania będzie 49 pojazdów.

Fot. Gmina Nowa Ruda

Wczoraj w Wałbrzychu nasze jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej: OSP Czerwieńczyce, OSP Bożków i OSP Włodowice otrzymały promesy na zakup sprzętu oraz wyposażenia strażackiego w ramach programu "Mały Strażak" na łączną kwotę 32 324,00 zł. Jednostki te aplikowały do programu realizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×