REKLAMA

Zamek Sarny. Wandale zniszczyli tablicę

Wandale zniszczyli tablicę przy ścieżce rowerowej z Nowej Rudy do Broumova nawigującą bezpośrednio do Zamku Sarny

Fot. Zamek Sarny

Wandale nie odpuszczają. Zobacz, co tym razem zrobili

Zamek Sarny. Tego właściciele jednego z najcenniejszych zabytków na Dolnym Śląsku na pewno się niespodziewali. Trudno zrozumieć akt wandalizmu, do którego doszło przed kilkoma dniami. Ktoś zniszczył tablicę kierunkową, która została postawiona w 2018 roku przy ścieżce rowerowej z Nowej Rudy do Broumova nawigując bezpośrednio do Zamku Sarny. - Pomimo smutku, jaki wywołał u nas ten incydent nie pozostaje nam nic innego jak do frontu prowadzonych prac dopisać: oczyszczenie zniszczonej tablicy kierunkowej - mówią właściciele zamku. 

<<W Zamku Sarny remonty nie spowalniają. Co dokładnie jest obecnie remontowane i jak przebiegają prace?>>

W gminie Radków grasują wandale

Warto przypomnieć, że nie po raz pierwszy w tym roku na terenie gminy Radków wandale niszczą różnego rodzjau przedmioty służące mieszkańcom i turystom. Na początku października wandale połamali tablicę informacyjną, zniszczyli wyposażenie łazienek przy kempingu na ul. Piastowskiej, wyrwali i wyrzucili grill spod wiaty przy kampingu i połamali, a następnie próbowali spalić gałęzie ze świerków rosnących przy basenie w Radkowie. Z kolei w sierpniu wandale za cel wzięli sobie dawny szpital Radkowie. 

K.Golak

 

Czytaj także:

<<Książkę Dagmary Kaźmierskiej można już kupić. O czym w niej przeczytamy?>>

<<W naszym powiecie spadł pierwszy śnieg. Zobacz zdjęcia>>

 

Artykuły powiązane

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Zamek Sarny. Wandale zniszczyli tablicę

Fot. MOK Nowa Ruda

Każdy może przyjść i zrobić świąteczną sesję zdjęciową, odwiedzić kolorowy ogródek, zasiąść w fotelu czy poszukać kota, który przyszedł odwiedzić domek.

Fot. polska-org.pl

Dzięki podpisanej umowie możliwe będzie również zatrudnienienie więźniów odbywających karę pozbawienia wolności w Kłodzku.

Fot. Canva

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki: Sprawdź ile osób zachorowało i ilu mieszkańców zmarło w poniedziałek, 6 grudnia.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×