REKLAMA

Zmarły 143 osoby

Od początku epidemii w Polsce potwierdzono 34 775 przypadków zachorowania na COVID-2019

Fot. UMWD

Koronawirus na Dolnym Śląsku – aktualne dane

Liczba potwierdzonych przypadków zachorowania – 2924
Liczba osób wyleczonych z Covid-19 – 2317
Liczba osób hospitalizowanych ze względu na podejrzenie zachorowania – 190
Liczba osób objętych kwarantanną lub izolacją – 1234
Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym – 487

W wyniku zarażenia wirusem SARS-CoV-2 na Dolnym Śląsku zmarły 143 osoby.

Od początku epidemii w Polsce potwierdzono 34 775 przypadków zachorowania na COVID-2019. 21 791 osób udało się wyleczyć.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Zmarły 143 osoby

Fot. KPRM

Od 8 sierpnia w 19 powiatach mają obowiązywać nowe obostrzenia. Dotyczy to tych terenów, w których zanotowano wzrost liczby zachorowań na COVID-19 w ostatnich dwóch tygodniach. Zmiany dotyczą m.in. zasad zasłaniania ust i nosa, a także zmniejszenia limitu osób w restauracjach, sklepach czy na imprezach. Projekt rozporządzenia trafił do konsultacji.

Dodatkowo powiaty podzielono na dwie strefy: żółtą i czerwoną – z różnym zakresem obostrzeń. W pozostałych powiatach, które oznaczone są kolorem zielonym, obowiązują dotychczasowe zasady bezpieczeństwa.

Fot. Pixabay

Od początku wakacji, czyli od 1 lipca Straż Graniczna nie zezwoliła na wyjazd z kraju 86 obywatelom Polski, którzy mieli nieważne dowody osobiste lub dokumenty paszportowe.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×