REKLAMA

Łeb w łeb

foto: pixabay.com

Robert Matyszczyk przebuduje ul. Zielonka. Droga ma być gotowa do 11 grudnia.

Droga zostanie przebudowana na odcinku o długości 381 m i szerokości 3 m. Remont oprócz wylania nowego asfaltu na drodze i zjazdach z niej obejmuje też wykonanie obustronnych poboczy z kruszywa kamiennego. Poprawiony zostanie też system odwodnienia drogi. Drogę remontować chciały dwie firmy. Oprócz Matyszczyka również firma Tomasza Zielińskiego z Nowej Rudy. Matyszczyk chciał za remont 278 753,67 zł, a tym samym złożył o 1 226,33 zł korzystniejszą ofertę od swojego konkurenta. Tomasz Zielonka za przebudowę drogi chciał bowiem 279 tys. 980 zł.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Łeb w łeb

Mamy 667 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia, Wałbrzycha, Legnicy i Jeleniej Góry oraz powiatów: bolesławieckiego, dzierżoniowskiego, głogowskiego, górowskiego, jaworskiego, jeleniogórskiego, kamiennogórskiego, kłodzkiego, legnickiego, lubańskiego, lubińskiego, lwóweckiego, milickiego, oleśnickiego, oławskiego, polkowickiego, strzelińskiego, średzkiego, świdnickiego, trzebnickiego, wałbrzyskiego, wołowskiego, wrocławskiego, ząbkowickiego, zgorzeleckiego i złotoryjskiego.

Od jutra zawieszona zostaje stacjonarna działalność lokali gastronomicznych i restauracji

W powiecie kłodzkim mamy dziś 3 nowe zachorowania: 2 w gminie Nowa Ruda i jedno w Gminie Bystrzyca Kłodzka - 1

Fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×