REKLAMA

Zakupy do północy

foto: pixabay.com

Radni miejscy dali zielone światło. Sklepy Dino w Nowej Rudzie, podobnie jak Biedronki, mogą być otwarte dłużej.

- Sklepy słusznie poszły w stronę wydłużenia czasu pracy, bo to spłaszcza liczbę klientów w sklepie w danym momencie. Na początku pandemii, przez chwilę sklepy skróciły czas pracy, po wprowadzeniu ograniczeń rozsądnym zatem było ze strony właścicieli sklepów wydłużenie godzin pracy - uważa Tomasz Kiliński, burmistrz Nowej Rudy. Tak na próbę przez trzy najbliższe miesiące będą mogły pracować sklepy Dino w Nowej Rudzie. Sklep przy ul. Kłodzkiej 25B w dzielnicy Słupiec będzie mógł być otwarty do północy. W sklepie przy ul. Fredry 33 mieszkańcy zrobiliby zakupy również do godz. 24:00, podobnie jak w Dino przy Piłsudskiego 15 w centrum Nowej Rudy.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Zakupy do północy

Fot. Lasy Państwowe

Jak się zachować, jeśli spotkamy dzikie zwierzę, jak zabezpieczyć się przed kleszczami, co możemy wykorzystać w terenie, aby ustalić swoją lokalizację, jeśli się zgubimy, gdy zastanie nas burza w środku lasu? Te informacje będzie mógł uzyskać każdy nas dzięki akcji "Świadomie do LASU"

Fot. Gmina Nowa Ruda

Dziś (piątek, 3 lipca) w Bystrzycy Kłodzkiej, Wójt Gminy Nowa Ruda Adrianna Mierzejewska odebrała z rąk wicemarszałka województwa dolnośląskiego Grzegorza Macko, posła na Sejm RP Marcina Gwóździa i dyrektora Wydziału Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, Izabeli Woronowicz promesę w wysokości 30 tys. zł na budowę placu zabaw w Ludwikowicach Kłodzkich. Dotacja została przyznana w ramach konkursu „Odnowa Wsi Dolnośląskiej”. Przeznaczona jest na powstały wiosną plac zabaw w Ludwikowicach Kłodzkich, na terenie przynależnym do Publicznego Przedszkola.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×