REKLAMA

Zakupy do północy

foto: pixabay.com

Radni miejscy dali zielone światło. Sklepy Dino w Nowej Rudzie, podobnie jak Biedronki, mogą być otwarte dłużej.

- Sklepy słusznie poszły w stronę wydłużenia czasu pracy, bo to spłaszcza liczbę klientów w sklepie w danym momencie. Na początku pandemii, przez chwilę sklepy skróciły czas pracy, po wprowadzeniu ograniczeń rozsądnym zatem było ze strony właścicieli sklepów wydłużenie godzin pracy - uważa Tomasz Kiliński, burmistrz Nowej Rudy. Tak na próbę przez trzy najbliższe miesiące będą mogły pracować sklepy Dino w Nowej Rudzie. Sklep przy ul. Kłodzkiej 25B w dzielnicy Słupiec będzie mógł być otwarty do północy. W sklepie przy ul. Fredry 33 mieszkańcy zrobiliby zakupy również do godz. 24:00, podobnie jak w Dino przy Piłsudskiego 15 w centrum Nowej Rudy.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Zakupy do północy

fot. AKAP / Dariusz Kawka

Kudowa-Zdrój: Koncert "Wakacyjne Granie" już jutro. O której wystąpią największe gwiazdy?

Fot. Redakcja

Góry Stołowe: Park Narodowy Gór Stołowych poinformował o udostępnieniu Skalnej Czaszki turystom. Dowiedz się więcej.

Fot. Canva

Ziemia Kłodzka: Nie masz planów na weekend? Sprawdź na jakie wydarzenia warto się wybrać.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×