REKLAMA

Zakaz kąpieli!

Kąpiel w tym miejscu może zakończyć się tragicznie!

fot.Gmina Nowa Ruda

Wakacje to czas odpoczynku i rekreacji. Pracownicy z Urzędu Gminy Nowa Ruda przypominają jednak, aby robić to z głową i odpowiedzialnie. - Przypominamy o całkowitym zakazie kąpieli w wyrobisku dawnego kamieniołomu w Świerkach. Pływanie w miejscu zabronionym jest wykroczeniem, które podlega m.in. karze grzywny. Bądźmy bezpieczni na wakacjach - przestrzegają pracownicy urzędu.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (4): Zakaz kąpieli!

Obrazek użytkownika chichot
  • chichot
  • 30-06-2020

Ci pracownicy to chyba jakiś chór. Redaktorze prosze napisać dlaczego w kamieniołomie w Głuszycy można pływać a w Świerkach nie. Co jest z płetwonurkami korzystają z akwenu za zezwoleniem urzędu czy nurkują samowolnie. W kamieniołomie są ryby wędkarze kłusują czy łowią ' na karte '.
Obrazek użytkownika kato
  • kato
  • 01-07-2020

Tak samo jest na wszystkich akwenach, gdzie nie ma ratowników. Po prostu zakaz i tyle. W razie jak się ktoś utopi - gmina za to nie odpowiada. I tylko o to tu chodzi, żeby mieli kryte tyłki. Nikt nie jeździ i nie daje mandatów.
Obrazek użytkownika Bogusław Czechowski
  • Bogusław Czechowski
  • 01-07-2020

KĄPAĆ SIĘ TYLKO W PRYWATNYCH BASENACH BO W ŚWIERKACH NIE WOLNO BO W WODZIE JEST ZA DUŻO KWASU I JAJA WYPALA
Obrazek użytkownika Olo
  • Olo
  • 06-07-2020

Kretynów WON z urzędów. Paść krowy.

Podczas drugiej tury wyborów prezydenckich gminy do 20 tys. mieszkańców, w których zostanie odnotowana najwyższa frekwencja wyborcza, otrzymają wóz strażacki. Do wygrania będzie 49 pojazdów.

Fot. Gmina Nowa Ruda

Wczoraj w Wałbrzychu nasze jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej: OSP Czerwieńczyce, OSP Bożków i OSP Włodowice otrzymały promesy na zakup sprzętu oraz wyposażenia strażackiego w ramach programu "Mały Strażak" na łączną kwotę 32 324,00 zł. Jednostki te aplikowały do programu realizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×