REKLAMA

Ruszą prace na stadionie w Jugowie

Firma "ATELIER" Anna Dziaduś wykonana modernizację zaplecza szatniowo – sanitarnego przy stadionie w Jugowie

Fot. Gmina Nowa Ruda

Wójt Gminy Nowa Ruda Adrianna Mierzejewska podpisała umowę z firmą "ATELIER" Anna Dziaduś na wykonanie modernizacji zaplecza szatniowo – sanitarnego przy stadionie w Jugowie – etap II. Umowa została zawarta na kwotę 463 tys. zł brutto. Wykonane zostaną prace budowlane, które mają na celu dostosowanie budynku do standardów zaplecza szatniowo – sanitarnego przy stadionie w Jugowie. W zadaniu przewidziano również kompleksowe wyposażenie budynku, mi.in w szatnie i sanitariaty oraz utworzenie siłowni i punktu gastronomicznego. Będzie to kolejny etap prac, które zostały rozpoczęte w ubiegłym roku - w ramach funduszu sołeckiego miejscowości Jugów wykonano już posadzki cementowe z izolacją przeciwwilgociową. Realizacja zadania dofinansowana jest ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach programu Sportowa Polska, zaś pozyskana kwota dofinansowania wynosi 261 400,00 zł.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Ruszą prace na stadionie w Jugowie

Fot. KPRM

Od 8 sierpnia w 19 powiatach mają obowiązywać nowe obostrzenia. Dotyczy to tych terenów, w których zanotowano wzrost liczby zachorowań na COVID-19 w ostatnich dwóch tygodniach. Zmiany dotyczą m.in. zasad zasłaniania ust i nosa, a także zmniejszenia limitu osób w restauracjach, sklepach czy na imprezach. Projekt rozporządzenia trafił do konsultacji.

Dodatkowo powiaty podzielono na dwie strefy: żółtą i czerwoną – z różnym zakresem obostrzeń. W pozostałych powiatach, które oznaczone są kolorem zielonym, obowiązują dotychczasowe zasady bezpieczeństwa.

Fot. Pixabay

Od początku wakacji, czyli od 1 lipca Straż Graniczna nie zezwoliła na wyjazd z kraju 86 obywatelom Polski, którzy mieli nieważne dowody osobiste lub dokumenty paszportowe.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×