REKLAMA

Wiosna Biedronia w Nowej Rudzie

Wiosna Roberta Biedronia zawita do Nowej Rudy już w poniedziałek 18 lutego.

Na spotkaniu obecni będą: koordynator okręgu wałbrzyskiego dr Mariusz Kotarba i koordynatorka powiatu kłodzkiego Małgorzata Musiałek.Organizatorzy zapraszają sympatyków i tych, którzy chcą dołączyć do struktur. Tych, którzy wierzą w solidarne państwo, któremu można zaufać, tych, którzy uważają, że każdy ma prawo do decydowania, jak chce żyć i są zdania, że Polska powinna odgrywać. ważną rolę w zintegrowanej Unii Europejskiej. Podczas spotkania wyjaśnione zostaną też postulaty programowe dotyczące spraw światopoglądowych, socjalnych i gospodarczych. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 18 lutego o godz. 18.00 w restauracji Rycerskiej w MOKu (ul. Strzelecka 2a, Nowa Ruda).

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Wiosna Biedronia w Nowej Rudzie

foto: Fundacja Ratowania Zabytków i Pomników Przyrody

Trzy miesiące pozostały właścicielowi zamku w Ratnie Dolnym na zrealizowanie obowiązków jakie nałożył na niego konserwator zabytków. To chyba nierealne, więc co wtedy?

foto: pixabay.com

Będzie podwyżka, ale nie wiadomo jeszcze kiedy i jak duża. Już niedługo mieszkańcy miasta i gminy Radków zapłacą więcej za odprowadzenie ścieków. A podwyżka cen wody - jak zapewnia Michał Punda, prezes Radkowskich Usług Komunalnych - będzie jedynie symboliczna.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×