REKLAMA

Wiosna Biedronia w Nowej Rudzie

Wiosna Roberta Biedronia zawita do Nowej Rudy już w poniedziałek 18 lutego.

Na spotkaniu obecni będą: koordynator okręgu wałbrzyskiego dr Mariusz Kotarba i koordynatorka powiatu kłodzkiego Małgorzata Musiałek.Organizatorzy zapraszają sympatyków i tych, którzy chcą dołączyć do struktur. Tych, którzy wierzą w solidarne państwo, któremu można zaufać, tych, którzy uważają, że każdy ma prawo do decydowania, jak chce żyć i są zdania, że Polska powinna odgrywać. ważną rolę w zintegrowanej Unii Europejskiej. Podczas spotkania wyjaśnione zostaną też postulaty programowe dotyczące spraw światopoglądowych, socjalnych i gospodarczych. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 18 lutego o godz. 18.00 w restauracji Rycerskiej w MOKu (ul. Strzelecka 2a, Nowa Ruda).

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Wiosna Biedronia w Nowej Rudzie

foto: pixabay.com

Jest akcja, jest mobilizacja i wspólne działanie. Fundacja zaczytani org. Prowadzi Wielką Zbiórkę Książek, które następnie trafią do placówek medycznych w całej Polsce. W akcję zaangażował się żłobek „Baśniowe Wzgórze” z Ludwikowic Kł.

Trzy osoby przed rokiem zginęły. Jedna przeżyła i zapewniała, że to nie ona kierowała samochodem. Śledczy po miesiącach prowadzonego śledztwa uznali jednak inaczej. Jakub K. trafił za kraty. Na razie na 3 miesiące. Grozi mu 12 lat więzienia.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×