REKLAMA

Morderca wrócił

foto: pixabay.com

Zabił kolegę i poszedł siedzieć. Dziś jest na wolności. Wrócił do rodzinnej wsi, a jej mieszkańcy zastanawiają się jak będzie dalej?

Kazimierz J. ok. pół roku temu wyszedł na wolność. Ponad 7 lat spędził w zamknięciu za morderstwo swojego kolegi z Sokolicy. Podczas wspólnej jazdy samochodem wbił mu nóż między nogi. Mieszkaniec Włodowic, który teraz wrócił do swojego mieszkania komunalnego - tego samego, gdzie mieszkał przed zatrzymaniem - nie trafił do więzienia. Był w zakładzie psychiatrycznym. - Dziś jest już innym człowiekiem niż kiedyś. Jest spokojny, nikomu nie grozi. Na razie - mówi Leszek Oremus, sołtys Włodowic. - On faktycznie wrócił. Pod sklepem go widziałam - wskazuje Łucja Woźniak, która przez ponad 20 lat była sołtysem Włodowic. - Jak jest trzeźwy to jest normalny. Jak jest wypity, to jest trudny. Trzeba umieć z nim rozmawiać. Trzeba mu ustąpić, nie wdawać się z nim w dyskusję i on jest wówczas nieszkodliwy. Mieszkańcy nie raz mówią, że nie wiedzą co zrobi jak wypije, ale na razie nie ma problemów - dodaje była sołtys. Kazimierz J. był w zakładzie psychiatrycznym. Co pół roku biegli psychiatrzy badają takiego skazanego i wydają opinię czy kontynuować terapię w zakładzie zamkniętym, czy w warunkach wolnościowych.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Morderca wrócił

Trwa remont budynku gospodarczego przy szkole w Ścinawce Dolnej, który zamienia się w szatnie dla osób korzystających z pobliskiego Orlika.

tak jest

Jeszcze dwa tygodnie temu w tym mieszkaniu nie szło żyć, a zostało ono przydzielone 86-letniej kobiecie. Dziś, po naszej interwencji, chlew zamienił
się w przytulny kącik dla starszej osoby.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×