REKLAMA

Co na weekend?

Przedstawiamy najważniejsze wydarzenia weekendu

25 PIĄTEK
Wykład Daniela Wojtuckiego Kamienne krzyże – umowy kompozycyjne w XV i XVI w. Kłodzko, Muzeum Ziemi Kłodzkiej, ul. Łukasiewicza 4, godz. 16.30, wstęp wolny.

4. Spotkania Radością Malowane – Festiwal Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych. Polanica, Teatr Zdrojowy, wstęp wolny, szczegóły na www.teatr.polanica.pl

Zderzenie Teatrów- Katechizm Młodego Człowieka, Teatr w Kłodzku, godz. 18:00

Zderzenie Teatrów- Wieczór Pamięci Mariana Półtoranosa, Teatr w Kłodzku, godz. 19:30

26 SOBOTA
Koncert zespołu Ponad Chmurami – utwory Bułata Okudżawy, Żanny Biczewskiej i Leonarda Cohena i własne. Duszniki, Dworek Chopina, godz. 19.30, wstęp 20 zł (grupy 10 zł).

Teatr Polska – spektakl Wniebowstąpienie. Kłodzko, sala widowiskowa KCKSiR, pl. Jagiełły 1, godz. 18.00.

27 NIEDZIELA
Dookoła świata – pokazy multimedialne, gra, tradycyjne jedzenie i inne niespodzianki. Kłodzko, Muzeum Ziemi Kłodzkiej, ul. Łukasiewicza 4, godz. 17.00, wstęp wolny.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (4): Co na weekend?

Obrazek użytkownika gappa
  • gappa
  • 30-11-2016

Kamienne krzyze ,tak wyglada dzisiaj Klodzko na pulmetku .Czas na zmiany i ozywienie Klodzka . Czas na Anne i Tomasza Karolczak. Prawda wyzwoli.
Obrazek użytkownika 1234567
  • 1234567
  • 30-11-2016

Ta władza ratuszowa dowodzona przez Piszkę cały czas winią innych za swoje niepowodzenia. Tak postępują nieudacznicy. Ludzie sukcesu biorą odpowiedzialność za swoje czyny. Czy to takie ciężkie do zrozumienia Panowie z RATUSZA.
Obrazek użytkownika Tomek
  • Tomek
  • 30-11-2016

Piszko i spółka z głosem wyborców liczyła się ale tylko przed wyborami. Teraz kroją społeczeństwo jak potrafią. Kłamali i oszukali Kłodzczan. Za co takiemu burmistrzowi Rada przyznała podwyżkę o 3 tys. zł. Wstydu nie mają.Widać jak Rada jest uzależniona od burmistrza. Szok.
Obrazek użytkownika gappa
  • gappa
  • 01-12-2016

Wladza Szpytmy jak i Piszki to dno.Czas by Klodzko mialo gospodarza ktory bedzie dbal o interes miasta a nie portwel wlasny i pochlebcow .Anna Karolczak i Tomasz Karolczak to strzal w dziesiatke ,uczciwosc ,sprawiedliwosc,Dobra zmiana.

Fot. KPRM

Obowiązkowa maseczka zamiast przyłbicy. Jakie jeszcze zmiany nas czekają?

Czesi odnotowują wysoki wzrost zakażeń brytyjską odmianą koronawirusa. Czy dotrze ona do powiatu kłodzkiego?

Fot. Janusz Polska.org

Kłodzko: Sprawa śmierci 3-letniej dziewczynki okazuje się mieć drugie dno. Czy warto wstrzymać się z osądami wobec matki?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×