REKLAMA

Starosta apeluje - Koronawirus to nie żarty

Starosta Maciej Awiżeń opublikował dziś na swoim profilu w mediach społecznościowych informację na temat koronawirusa. Publikujemy ją poniżej:

Niezależnie czy wierzysz w istnienie wirusa SARS-CoV-2 czy nie wierzysz - możesz zachorować i zarażać innych. Wiem, że teraz wszyscy jesteśmy specjalistami - wirusologami i wiemy lepiej niż WHO czy Ministerstwo Zdrowia. Ale proszę by wszyscy, którzy wierzą w jakieś spiski, wymyślanie wirusa, rozsiewanie go samolotami, czy w wirusa jako następstwo 5G nie komentowali i nie wrzucali na mój profil takich głupot. Nikt nie płaci za pozytywne wyniki szpitalom (sic! takie zarzuty też były). Nadzoruję finanse szpitala i wiem co piszę. Jeśli wiecie cokolwiek innego to proszę to zgłosić do prokuratury ale nie pisać głupot po fejsach. Proszę nie powtarzajcie niepotwierdzonych plotek z internetu - albo róbcie to tylko na swoich profilach (dla swoich znajomych). Nie chcę uczestniczyć w okłamywaniu ludzi i narażaniu ich zdrowia i życia. Niestety znam osobiście osoby, które przez swoją postawę "niewiary w wirusa" spowodowali liczne zarażenia, które skończyły się tragicznie. Oby to Was nie spotkało. Z poważaniem i życzeniami zdrowia

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Starosta apeluje - Koronawirus to nie żarty

O leczniczym działaniu konopii siewnych, a także pomaganiu ludziom w ciężkich chorobach rozmawiamy z właścicielkami sklepu Konopna Farmacja w Dzierżoniowie.

Fot. KPP Kłodzko

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego kłodzkiej komendy podczas akcji ”Prędkość” kontrolowali, czy kierujący stosują się do ograniczeń prędkości, czy są trzeźwi, czy stosują pasy bezpieczeństwa i urządzenia do bezpiecznego przewożenia dzieci.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×