REKLAMA

Wyłapywali pijanych kierowców

Fot. KPP Kłodzko

Policjanci kłodzkiej drogówki na drogach powiatu kłodzkiego prowadzili dziś kontrole stanu trzeźwości kierujących

„Trzeźwy poranek” to kolejne działania podejmowane przez funkcjonariuszy, które mają na celu poprawę bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Działania prowadzone są od wczesnych godzin rannych na drogach województwa dolnośląskiego. Akcja „Trzeźwy poranek” ma na celu między innymi wyeliminować z ruchu drogowego nietrzeźwych kierujących.

Jednak mimo wielu apeli i kampanii społecznych nadal znajdują się osoby, które pod wpływem alkoholu kierują pojazdami. Takie zachowanie może doprowadzić do wielu niebezpiecznych i tragicznych w skutkach zdarzeń. Pamiętajmy, że osoba kierująca pojazdem w stanie nietrzeźwości jest zagrożeniem dla siebie oraz innych uczestników ruchu drogowego.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Wyłapywali pijanych kierowców

Mamy 667 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia, Wałbrzycha, Legnicy i Jeleniej Góry oraz powiatów: bolesławieckiego, dzierżoniowskiego, głogowskiego, górowskiego, jaworskiego, jeleniogórskiego, kamiennogórskiego, kłodzkiego, legnickiego, lubańskiego, lubińskiego, lwóweckiego, milickiego, oleśnickiego, oławskiego, polkowickiego, strzelińskiego, średzkiego, świdnickiego, trzebnickiego, wałbrzyskiego, wołowskiego, wrocławskiego, ząbkowickiego, zgorzeleckiego i złotoryjskiego.

Od jutra zawieszona zostaje stacjonarna działalność lokali gastronomicznych i restauracji

W powiecie kłodzkim mamy dziś 3 nowe zachorowania: 2 w gminie Nowa Ruda i jedno w Gminie Bystrzyca Kłodzka - 1

Fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×