REKLAMA

Bilety do kina nie pójdą w górę

foto: pixabay.com

25 tys. zł dostał Miejski Ośrodek Kultury w Nowej Rudzie z Państwowego Instytutu Sztuki Filmowej.

Oznacza to, że już niedługo bilety do noworudzkiego kina będzie można kupić przez internet. I nie tylko do kina, ale też na wszystkie koncerty i wydarzenia organizowane w MOK -u.
- Będzie można przyjść do nas z aplikacją na telefonie. Będziemy ekologiczni i będziemy w każdym miejscu na świecie. Nikt nie będzie musiał do nas extra przyjeżdżać, żeby kupić bilet - mówi Wojciech Kołodziej, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury. - To będzie też oszczędność m.in. papieru. Mieliśmy teraz problem ze sprzedażą koncertu Kult bo nie mamy internetowych rezerwacji – dodaje dyrektor.
Koncert jednak się sprzedaje bo MOK podpisał umowę z sieciami sklepów Empik w całej Polsce.
- Dzięki temu bilety można kupić w sieci Empiku i poprzez stronę i sprzedaż ruszyła wielkim tempem przez internet, w innych okoliczność pozostawała tylko kasa MOK -u, a na dzisiejsze czasy to już totalny archaizm. Każdy szanujący się ośrodek taką sprzedaż internetową musi mieć – podkreśla dyrektor.
Całość projektu to 35 tys. zł. Wkład własny to 10 tys. zł. Dyrekcja Miejskiego Ośrodka Kultury zapewnia też, że nowa inwestycja nie wpłynie na wzrost cen biletów. Wniosek trzeba zrealizować do końca roku. Teraz wystarczy tylko podpisać umowę i rozesłać zapytanie ofertowe do firm specjalizujących się w sprzedaży internetowej
- Myślę, że od końca grudnia, na początku stycznia sprzedaż internetowa biletów ruszy – zapewnia dyrektor.
To już kolejna kasa z Państwowego Instytutu Sztuki Filmowej dla noworudzkiego MOK -u. Wcześniej ośrodek dostał pieniądze m.in. na cyfryzację kina i na dźwięk w kinie.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Bilety do kina nie pójdą w górę

Wznowiono rozmowy o reaktywacji linii kolejowej prowadzącej ze Ścinawki Śr. przez Tłumaczów do Broumova. W ubiegłym tygodniu Jan Bednarczyk rozpoczął konsultacje w tej sprawie.

foto ilustracyjne

Kamienie, dziury, błoto i jedna wielka tragedia. Tak mieszkańcy Ścinawki Dolnej mówią o drodze przebiegającej koło byłej cegielni, a prowadzącej do ich domów. Pytają też burmistrza: kiedy obiecany remont?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×