REKLAMA

Po schodach można chodzić

foto: pixabay.com

Wykonawca zakończył remont, a urzędnicy uwag do wykonanej roboty nie mieli.

Chodzi o schody łączące ul. Fredry z Piłsudskiego w centrum Nowej Rudy. Ich remont pochłonął 250 tys. 233 zł. Wykonawcą prac była firma Tomasza Serafińskiegoo z Ludwikowic Kł. - Nie było zastrzeżeń, a zadanie zostało odebrane - potwierdza noworudzki radny Marian Kocoń. Przypomnijmy, że schody łączące ul. Fredry z Piłsudskiego były wielokrotnie remontowane, ale ich stan uniemożliwiał dalsze użytkowanie. Konieczne było m.in. wykonanie nowego odwodnienia, rozbiórka nawierzchni schodów na długości ponad 52 metrów oraz całej podbudowy. Do przetargu ogłoszonego przez władze miasta oprócz Serafińskiego stanęła jeszcze firma Marka Gruś z Ząbkowic Śl., która za remont chciała 140 tys. 751 zł. Niestety ząbkowicka firma choć chciała mniej, to wycofała się, bo jak tłumaczył jej właściciel popełniono błąd w kalkulacji wyceny.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Po schodach można chodzić

Obrazek użytkownika Mirek
  • Mirek
  • 06-02-2020

Ja chodziłem po tych schodach . Między płytami są szczeliny . Woda i mróz zrobią swoje .

O leczniczym działaniu konopii siewnych, a także pomaganiu ludziom w ciężkich chorobach rozmawiamy z właścicielkami sklepu Konopna Farmacja w Dzierżoniowie.

Fot. KPP Kłodzko

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego kłodzkiej komendy podczas akcji ”Prędkość” kontrolowali, czy kierujący stosują się do ograniczeń prędkości, czy są trzeźwi, czy stosują pasy bezpieczeństwa i urządzenia do bezpiecznego przewożenia dzieci.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×