REKLAMA

Starosta Kłodzki ogłasza ALARM POWODZIOWY

Krosnowice. Stan Nysy 380 cm. 160 cm ponad stan alarmowy...

fot. FB/Zbigniew Tur

Wody przybywa. Zamykane są ulice

Starosta Kłodzki ogłasza ALARM POWODZIOWY na obszarze powiatu kłodzkiego. Z powodu wysokiego poziomu wody zamknięta została ulica Szpitalna, pod wiaduktem Kolejowym.
Jeżeli ktoś kieruje się do kłodzkiego szpitala, należy jechać ul. Zamiejską. Z kolei burmistrz Michał Piszko apeluje o zabranie samochodów z sąsiedztwa rzeki: z parkingów przy Braci Gierymskich, Zofii Stryjeńskiej.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Starosta Kłodzki ogłasza ALARM POWODZIOWY

Podczas drugiej tury wyborów prezydenckich gminy do 20 tys. mieszkańców, w których zostanie odnotowana najwyższa frekwencja wyborcza, otrzymają wóz strażacki. Do wygrania będzie 49 pojazdów.

Fot. Gmina Nowa Ruda

Wczoraj w Wałbrzychu nasze jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej: OSP Czerwieńczyce, OSP Bożków i OSP Włodowice otrzymały promesy na zakup sprzętu oraz wyposażenia strażackiego w ramach programu "Mały Strażak" na łączną kwotę 32 324,00 zł. Jednostki te aplikowały do programu realizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×