REKLAMA

Nowa Ruda. Rząd zamknie cmentarze 1 listopada?

Pod koniec października ubiegłego roku Ministerstwo Zdrowia informowało już o ponad 20 tysiącach przypadkach dziennie.

Fot. Redakcja

Przed 1 listopada ubiegłego roku cmentarze zostały zamknięte na trzy dni. Czy tak będzie także teraz?

Nowa Ruda. Podobnie jak przed rokiem, jesienią rośnie liczba zachorowań na koronawirusa. Czy to oznacza, że rząd znów zamknie cmentarze 1 listopada? Pod koniec października ubiegłego roku Ministerstwo Zdrowia informowało już o ponad 20 tysiącach przypadkach dziennie. Dlatego rząd zdecydował, że przed 1 listopada cmentarze zostały zamknięte na trzy dni. - Podjęliśmy decyzję, że w dzień poprzedzający dzień Wszystkich Świętych oraz dzień później - Dzień Zaduszny, czyli sobota, niedziela, poniedziałek, cmentarze będą zamknięte - mówił przed rokiem premier Mateusz Morawiecki.

K.Golak

 

Czy cmenatarze zostaną zamknięte na Wszystkich Świętych? Wejdź na portal kłodzko24.eu i czytaj TUTAJ

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Nowa Ruda. Rząd zamknie cmentarze 1 listopada?

Obrazek użytkownika Kik
  • Kik
  • 28-10-2021

Jaki wstyd dla Władz Miasta Cmentarz zarośnięty chwastami jak łąka!
Obrazek użytkownika Kasia
  • Kasia
  • 29-10-2021

Nie znasz się to najnowszy eko trend Łąka kwiecista dla pszczół.Nowa Ruda jest bardzo eko wpierw zamknęła kopalnie potem zakłady pracy.....a teraz mamy najbardziej zatrute powietrze.Tacy jesteśmy eko....

Fot. MOK Nowa Ruda

Każdy może przyjść i zrobić świąteczną sesję zdjęciową, odwiedzić kolorowy ogródek, zasiąść w fotelu czy poszukać kota, który przyszedł odwiedzić domek.

Fot. polska-org.pl

Dzięki podpisanej umowie możliwe będzie również zatrudnienienie więźniów odbywających karę pozbawienia wolności w Kłodzku.

Fot. Canva

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki: Sprawdź ile osób zachorowało i ilu mieszkańców zmarło w poniedziałek, 6 grudnia.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×