REKLAMA

Nowa Ruda: Wiemy, co Andrzej Seweryn robi w mieście

Nowa Ruda: Nowy serial Netflixa kręcony jest z udziałem statystów z naszych okolic.

Fot. materiały prasowe Netflix

Nowa Ruda: Znany aktor pojawił się w mieście i trochę namieszał. Zmienił bibliotekę w hotel i restauracje, a to wszystko na potrzeby nowego serialu Netflixa.

Nowa Ruda. Miasto stało się planem filmowym dla nowej produkcji Netflixa. W nowym polskim miniserialu o roboczym tytule „Królowa” główną rolę zagra Andrzej Seweryn, wystąpią także Maria Peszek i Julia Chętnicka.

<<Nowa Ruda: Zobacz zdjecia z pierwszego dnia na planie>>

Czym będzie serial?

„Królowa” będzie opowiadała, o emerytowanym krawcu Sylwestrze, który pięćdziesiąt lat temu wyjechał z Polski, by realizować się w Paryżu. Wieczorami bohater przeistacza się w drag queen Lorettę. - Wbrew złożonej sobie przed laty obietnicy, decyduje się wrócić do rodzinnego górniczego miasteczka, po tym jak dostaje list od wnuczki, w którym ta prosi go o ratunek dla chorej matki, która potrzebuje przeszczepu nerki. Podróż przybiera nieoczekiwany obrót, zmuszając Sylwestra do zmierzenia się z przeszłością - można przeczytać w zapowiedzi serialu.

Nowa Ruda kolejny raz planem filmowym

Nowy serial Netflixa nie będzie pierwszym kręconym na naszym terenie. W Nowej Rudzie i okolicach osadzona była fabuła serialu kryminalnego Znaki. Akcja serialu AXN toczy się w malowniczych Górach Sowich. Do miasteczka przybywa komisarz Trela, który musi poradzić sobie ze zmową milczenia, aby rozwiązać zbrodnie sprzed lat i ustalić okoliczności nowych morderstw.

Na Ziemi Kłodzkiej kręcony był również film pt. Ciemno prawie noc, w którym główną rolę zagrała Magdalena Cielecka.

Za kilka dni w Srebrnej Górze rozpoczną się zdjęcia do innego serialu Netflixa. Byliśmy na planie Wielkiej Wody - kliknij i zobacz zdjęcia.

Zobacz również:

<<Ziemia Kłodzka z lotu ptaka [VIDEO]>>

<<Nowa Ruda: Niecodzienny spacerowicz [VIDEO]>>

 

Autor: Zuza K. Wolska
Info: WirtualneMedia.pl

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Nowa Ruda: Wiemy, co Andrzej Seweryn robi w mieście

Fot. MOK Nowa Ruda

Każdy może przyjść i zrobić świąteczną sesję zdjęciową, odwiedzić kolorowy ogródek, zasiąść w fotelu czy poszukać kota, który przyszedł odwiedzić domek.

Fot. polska-org.pl

Dzięki podpisanej umowie możliwe będzie również zatrudnienienie więźniów odbywających karę pozbawienia wolności w Kłodzku.

Fot. Canva

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki: Sprawdź ile osób zachorowało i ilu mieszkańców zmarło w poniedziałek, 6 grudnia.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×