Tęcza Ścinawka Dolna remisuje

Opublikowano:

Tęcza Ścinawka Dolna remisuje - Zdjęcie główne

Sport

W piątej kolejce spotkań drużynę z Radkowa odwiedził Zamek Gorzanów. Podopieczni Artura Kodima bez większych problemów zdołali wygrać na własnym stadionie 7:2. Już w pierwszej minucie spotkania, po ładnym dośrodkowaniu z prawej strony boiska, MLKS wyszedł na prowadzenie. Niespełna 10 minut później zawodnik z Radkowa przejmuje piłkę ok. 30 metrów od bramki. Następnie wbiega w pole karne i podwyższa prowadzenie swojego zespołu. Goście w 13 minucie po raz pierwszy zagrozili bramce Bochena i jak się okazało była to akcja zakończona golem kontaktowym. Strzał z 16 metrów zawodnika z Gorzanowa nie dał najmniejszych szans na obronę bramkarzowi MLKS. W 21 minucie Radków zdobywa bramkę. Jednak w tej sytuacji sędzia nie uznaje zdobytego gola odgwizdując pozycję spaloną. W kolejnej akcji trzy minuty później kibice cieszą się z podwyższenia prowadzenia swojego zespołu. Po rzucie z autu radkowski zawodnik sprytnie przerzuca piłkę nad bezradnie interweniującym bramkarzem. W następnej akcji po rajdzie jednego z zawodników Radkowa z lewej strony boiska i celnym dośrodkowaniu Ginter strzela bramkę na 4:1. W 33 minucie błąd bramkarza gości z lewej strony boiska wykorzystuje zawodnik MLKS, który odbiera piłkę i dośrodkowuje w pole karne wprost na nogę partnera. W tym momencie wynik spotkania to 5:1.Ostatnia bramka w pierwszej połowie pada w 36 minucie. Wtedy na listę strzelców po raz drugi wpisuje się Adam Ginter. Druga połowa nieznacznie się wyrównuje. Goście w 51 min., po strzale z 30 metrów i błędzie Bochena, strzelają swoją drugą bramkę w tym spotkaniu. W 65 minucie po rzucie wolnym z prawej strony boiska najwyżej z głowy wyskakuje zawodnik radkowskiej drużyny ustalając wynik spotkania na 7:2. Kolejny remis Natomiast Tęcza Ścinawka Dolna w piątej kolejce A-klasy odnotowała drugi remis z rzędu. Po nierozstrzygniętych derbach gminy Radków (2:2), tym razem podopieczni Rafała Sarnickiego pojechali do Krosnowic, gdzie zmierzyli się z tamtejszymi Orlętami. W spotkaniu rozegranym w niedzielę, 7 września padł wynik 1:1.