Bramki: Piotr Wojciaszek 4, Mateusz Leśniarek 2, Piotr Brożek 1.
Drink Team: Maciej Mihilewicz - Kacper Orwat, Patryk Ptaszkiewicz, Mateusz Leśniarek, Piotr Brożek, Bartłomiej Łozowicki, Paweł Głuchowski, Wojciech Głuchowski, Paweł Matuszewski, Radosław Rajewski, Piotr Wojciaszek.
Losie: Dawid Paraniak - Radosław Łazarewicz, Mateusz Myrcha, Piotr Radzik, Przemysław Stelmach, Łukasz Trzebuniak, Bartosz Kowalski, Marcel Wałowski.

Husky Express Team - NUK Nowa Ruda 12:1 (4:0)
O takich meczach najlepiej szybko zapomnieć. Na parkiecie i poza nim było „bardzo gorąco” delikatnie opisując zachowanie się niektórych zawodników. Efektem tego były dwie czerwone kartki i przerwy w grze. Trochę polemizując z werdyktem NLF uważamy, że organizatorzy i sędziowie są osobami nietykalnymi i kto narusza tę zasadę powinien być usunięty z ligi. Bramki zdobyli - dla Husky: Paweł Orawiec 4, Dominik Antos, Radosław Borkowski i Damian Smusz po 2, Marceli Traczyk i Mariusz Wątroba po 1, dla NUK-u: Jan Majewski 1.
Husky Express Team: Dominik Antos, Radosław Borkowski, Jacek Buryn, Paweł Orawiec, Rafał Pancerz, Damian Smusz, Paweł Świstowski, Marcel Traczyk, Mariusz Wątroba, Patryk Wójtowicz.
NUK Nowa Ruda: Grzegorz Kantor, Jan Majewski, Dawid Natkaniec, Krzysztof Osiński, Marcin Rudzki, Bartosz Rudzki, Robert Szymański.

Old Boys - MK Jugów 3:0 (2:0)
Oldboje wygrali doświadczeniem i spokojem w grze. Bramki: Rafał Moryc 2, Michał Sworniowski 1.
Old Boys: Robert Makaroński - Rafał Moryc, Mariusz Myrcha, Michał Sworniowski, Piotr Polak, Marcin Kowalczyk, Krzysztof Nowak, Jan Kobryńczuk, Bartosz Szmigiero.
MK Jugów: Karol Kieloch - Kacper Kochanik, Paweł Niemczyk, Mateusz Gajdzik, Mirosław Bełch, Zenon Kowalczyk, Marcin Bazelak, Michał Grygierczyk, Grzegorz Niemczyk, Sebastian Piątkowski.

Granica Tłumaczów - South Masters 7:3 (1:2)
Granica prowadziła do przerwy 2:1, a po przerwie jeszcze 3:2. W końcówce roztrwoniła ten rezultat i przegrała czterema bramkami. Bramki zdobyli - dla Granicy: Dawid Przybysz 3, Kamil Orwat 2, Wojciech Domagała i Dariusz Jarosz po 1, dla South Masters: Szymon Antos, Daniel Błachut i Paweł Michoń.
Granica: Wojciech Kobierski - Wojciech Domagała, Dariusz Jarosz, Dariusz Jeziorek, Mirosław Karpierz, Kamil Orwat, Dawid Przybysz, Krzysztof Toporowski,  Adam Wilczek, Grzegorz Woźniak.
South Masters: Marcin Gliwiński - Adrian Prokop, Łukasz Serafin, Daniel Błachut, Szymon Antos, Sebastian Rachuna, Dawid Ziental, Patryk Borkowski, Kamil Czerniawski, Paweł Michoń.

Wolibórz - Ewelina Team 6:1 (4:0)
Przed meczem wydawało się, że będzie to bardziej wyrównane spotkanie. Ewelina wyszła na parkiet trochę spięta i lider bardzo szybko objął prowadzenie 3:0. Przegrywając trzema bramkami Ewelina zagrała znacznie lepiej i miała dwie niewykorzystane okazje strzeleckie. Przy stanie 0:4 uzyskała bramkę po zespołowej akcji całego zespołu. Końcówka należała jednak do lidera, który po bramkach Jakuba Suloskiego i Daniela Siemińskiego pewnie wygrał 6:1. Bramki zdobyli - dla Woliborza: Artur Osicki, Martin Osiecki, Grzegorz Pieróg, Tomasz Pieróg, Daniel Siemiński, Jakub Suloski, dla Eweliny: Mateusz Kot.
Wolibórz: Grzegorz Magnes - Grzegorz Pieróg, Radosław Osiecki, Martin Osiecki, Mateusz Suloski, Jakub Suloski, Sławomir Osicki, Tomasz Pieróg, Artur Osicki, Daniel Siemiński. Ewelina Team: Radosław Bochen - Krzysztof Belloc, Adam Chorągwicki, Dawid Dudzik, Rafał Jania, Mateusz Kot, Ireneusz Polanowski, Tomasz Ptasiński, Grzegorz Szczudłowski, Marek Walkiewicz, Michał Wojtal.

Husky Express Team - Old Boys 0:1(0:0) Wygrała mądra i uporządkowana gra mastersów. Express tym razem zawiódł grając zbyt nerwowo i nieskutecznie.
Bramka: Krzysztof Nowak.
Husky Express Team: Dominik Antos, Radosław Borkowski, Jacek Buryn, Dominik Gasiński, Paweł Orawiec, Rafał Pancerz, Damian Smusz, Paweł Świstowski, Marceli Traczyk.
Old Boys: Robert Makaroński - Rafał Moryc, Michał Sworniowski, Konrad Polak, Marcin Kowalczyk, Zbigniew Ramut, Jacek Krzyżanowski, Marcin Gruszka,  Krzysztof Nowak, Janusz Kobryńczuk.

NUK Nowa Ruda - Granica Tłumaczów 6:3 (3:2)

Bramki zdobyli - dla NUK-u: Dawid Natkaniec 3, Krzysztof Czarnowski 2, Tomasz Koprowski 1, dla Granicy: Kamil Orwat 2, Dawid Przybysz 1. Czarnowski, Koprowski i Lis odmienili grę NUK-u, a trzy bramki Natkańca dopełniły reszty. Pewne zwycięstwo NUK-u i awans na drugie miejsce w tabeli. NUK Nowa Ruda: Krzysztof Czarnowski, Przemysław Dobosz, Tomasz Koprowski, Rafał Lis, Dawid Natkaniec, Bartosz Rudzki, Marcin Rudzki, Robert Szymański.
Granica: Wojciech Kobierski - Dawid Przybysz, Mirosław Karpierz, Mariusz Gorczycki, Kamil Orwat, Dariusz Jeziorek, Dariusz Jarosz, Grzegorz Woźniak, Wojciech Domagała, Krzysztof Toporowski.

MKS Kalenica Jugów - Wolibórz 0:7 (0:2)
Bramki: Martin Osiecki, Radosław Osiecki i Marcin Pawlak po 2, Sławomir Osicki 1. Pomimo wysokiej porażki był to najlepszy mecz Kalenicy w N LF. Do przerwy przegrywali tylko dwiema bramkami i gdyby nie rozluźnienie w ostatnich minutach, kiedy to stracili trzy bramki, wynik można by ocenić jako dobry.
MK Jugów: Karol Kieloch - Kacper Kochanik, Paweł Niemczyk, Mateusz Gajdzik, Mirosław Bełch, Marcin Bazelak, Michał Grygierczyk, Remigiusz Kieloch, Zenon Kowalczyk.
Wolibórz: Grzegorz Magnes - Grzegorz Pieróg, Tomasz Pieróg, Marcin Pawlak, Daniel Siemiński, Martin Osiecki, Radosław Osiecki, Jakub Suloski, Artur Osicki, Mateusz Suloski.

South Masters - Drink Team 1:8 (0:2)
Bramki zdobyli - dla South Masters: Dawid Ziental, dla Drink Team: Paweł Matuszewski 3, Bartosz Łozowicki 2, Piotr Brożek, Mateusz Leśniarek i Kacper Orwat po 1. Do 11 minuty meczu bardzo słaba gra obu zespołów. Pierwszą bramkę zdobył Orwat i gdy młodzi mastersi jeszcze ją rozpamiętywali mieli w tej samej minucie drugą bramkę w siatce. Słabą stroną tej drużyny jest niewątpliwie brak powiązania między grą ofensywną i defensywną. Właśnie brak powrotu na swoje przedpole spowodował, kolejną trzecią bramkę. Co prawda zdobyli jedną bramkę na 1:3, ale często osamotniony bramkarz musiał jeszcze pięć razy wyciągać piłkę z siatki.
South Masters: Marcin Gliwiński - Łukasz Serafin, Daniel Błachut, Szymon Antos, Sebastian Rachuna, Filip Pankiewicz, Dawid Ziental, Patryk Borkowski, Paweł Michoń, Kamil Czerniawski.
Drink Team: Maciej Mihilewicz - Kacper Orwat, Patryk Ptaszkiewicz, Mateusz Leśniarek, Piotr Brożek, Paweł Głuchowski, Wojciech Głuchowski, Paweł Matuszewski,
Piotr Wojciaszek, Bartosz Łozowicki.

Ewelina Team - Losie 8:1 (3:0)
Bramki zdobyli - dla Eweliny: Michał Wojtal 3, Rafał Jania i Mateusz Kot po 2, Adam Chorągwicki 1, dla Losi: Radosław Łazarewicz 1.
Ewelina Team: Radosław Bochen - Krzysztof Belloc, Adam Chorągwicki, Rafał Jania, Mateusz Kot, Grzegorz Szczudłowski, Michał Wojtal.
Losie: Dawid Paraniak - Radosław Łazarewicz, Mateusz Myrcha, Piotr Radzik, Przemysław Stelmach, Bartosz Kowalski, Łukasz Trzebuniak, Sebastian Węglorz.