Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

SportCzwartoligowy sezon dobiega końca. Do rozegrania pozostają dwie kolejki. Czy Słowianin zrealizuje swój upragniony cel? Nie wszystko jednak jest w nogach piłkarzy z Woliborza.

W ostatniej kolejce w czołówce bez zmian. Zarówno prowadząca Miedź II oraz Słowianina dopisały do swojego dorobku po trzy punkty. Legniczanie rozgromili KS Łomnice (14:0), a podopieczni Daniela Siemińskiego wygrali 3:1 z Iskrą Ksiegnice. Na gole trzeba było czekać do drugiej połowie.

Słowianin musiał odrabiać na straty, bowiem jako pierwsi do siatki w 53 minucie trafili gospodarze. Sprawy w swoje nogi wziął Oskar Trzepacz, który w odstępie 80 sekund doprowadził do remisu, a następnie wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Wynik na 3:1 ustalił wprowadzą chwilkę wcześniej Alexis Fatyanov.

Do rozegrania pozostają dwa mecze. Czy zespół Barycz Sulów będzie rozdawał karta w kontekście awansu? Właśnie trzecia drużyna w tabeli będzie najpierw rywalem Miedzi II, a na koniec sezonu przeciwnikiem Słowianina. Zespół D. Siemińskiego musi jeszcze liczyć na potoknięcie legniczan, bowiem ma gorszy bilans przy takiej samej ilości punktów.

W przedostatniej kolejce czwartej ligi (8 czerwca) piłkarze z Woliborza podejmą na własnym stadionie KS Łomnica, a Miedź II zagra ze wspomnianą Baryczą.