Zjednoczeni, Burza i MLKS Radków strzelili dziewięć bramek

Opublikowano:

Zjednoczeni, Burza i MLKS Radków strzelili dziewięć bramek - Zdjęcie główne

SportNie brakowało emocji i bramek w meczach z udziałem drużyn z naszego regionu. W sumie Zjednoczeni, Burza i MLKS Radków strzelili w drugiej kolejce dziewięć bramek. A ile dało to punktów?

Niespodziankę sprawiła Burza, która zgarnęła komplet punktów na boisku w Lądku-Zdroju. Po trafieniach Przemysława Dobosza oraz Fabiana Garcia zespół z Dzikowca prowadził 2:0 do 76 minuty. Gospodarze, podobnie jak w inauguracyjnym meczu z Nysą, odrabiali dwubramkowe straty (3:3) i teraz w odstępie ośmiu minut zdobyli dwa gole i w meczu był remis 2:2. Ostatnie słowo należało do Burzy, która grając już w osłabieniu, zdobyła w 87. minucie zwycięskiego gola. Bohaterem tej akcji był Dobosz, który ustalił wynik meczu na 3:2.

Prawdziwy rollercoaster zafundowali piłkarze z Radkowa w konfrontacji z Unią Bardo. MLKS przegrywał 0:2, aby potem odrobić straty i wyjść na prowadzenie. Później do głosu doszli gospodarze i to oni zwów prowadzili 4:3. Ostatnie słowo należało do radkowian.

Sześć bramek padło w Ścinawce Średniej, gdzie Zjednoczeni podejmowali spadkowicza z ligi okręgowej, Nysę Kłodzko. Podopieczni Romana Borkowskiego, chociaż trzykrotnie odrabiali w meczu straty, to stworzyli sobie tyle sytuacji, że spokojnie w konfronntacji z młoda drużyna Nysy powinni zainkasować trzy punkty. Po drodze nie wykorzystali jeszcze rzutu karnego, gdy uderzenie Kamińskiego wyczuł bramkarz gości. Ostatecznie mecz kończył się wynikiem 3:3.

Patryk Rosiak, bramkarz Burzy Dzikowiec
- Graliśmy bardzo dobrze już tydzień temu tylko nieco szczęścia brakło.
Wczoraj wypaliło prawie wszystko co sobie założyliśmy.
I decydującą bramkę sztrzeliliśmy grając w ,,10”. Mam nadzieję że to będzie ,,mit założycielski” nowej Burzy