Nowa Ruda. Stypendia burmistrza dla dwóch młodych sportowców [zdjęcia] Dzisiaj burmistrz Nowej Rudy, Tomasz Kiliński, wręczył stypendia młodym sportowcom, którzy swoją determinacją i ciężką pracą osiągnęli imponujące wyniki w swoich dyscyplinach. (...)