Reklama

Gmina Nowa Ruda. Droga nie jest odśnieżona? Sprawdź, gdzie zadzwonić

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Canva / ilustracyjnie

Gmina Nowa Ruda. Droga nie jest odśnieżona? Sprawdź, gdzie zadzwonić - Zdjęcie główne

Kto jest zarządcą dróg w Gminie Nowa Ruda? | foto Canva / ilustracyjnie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gmina Nowa Ruda: Zima to trudny okres dla kierowców. Padający śnieg i deszcz, który zamarza i tworzy śliską nawierzchnię drogi, stwarza duże niebezpieczeństwo na drodze. Sprawdź, kto jest odpowiedzialny za odśnieżanie poszczególnych dróg.

Gmina Nowa Ruda. Każda droga publiczna ma przypisanego administratora, który jest odpowiedzialny za utrzymanie jej w dobrym stanie przez cały rok. Sprawdź, do kogo zgłosić się w sprawie odśnieżania lub remontu drogi.

Drogi wojewódzkie

Drogi wojewódzkie: 381 (Wałbrzych-Kłodzko), 385 (Srebrna Góra - Wolibórz), 384 (Bielawa - Dzikowiec) -  Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu, tel. 71 39 17 100, 101, 102 telefon całodobowy: 71 39 17 196, 609 990 969, 71 39 17 109.

Drogi powiatowe

Konieczność odśnieżenia należy zgłosić do Zarządu Dróg Powiatowych (obwód drogowy nr 3 w Nowej Rudzie) - tel. 74 872 78 12 lub Zarządy Dróg Powiatowych w Kłodzku - tel. 74 868 01 80.

Drogi gminne 

W pierwszej kolejności konieczność odśnieżenia drogi gminnej należy zgłosić sołtysom. W przypadku braku kontaktu z sołtysem, informację należy złożyć do Referatu Infrastruktury Technicznej i Ochrony Środowiska Urzędu Gminy - Kierownik Referatu Tomasz Zieliński, tel. 74 872 0940.

Przeczytaj również: 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy