Reklama

Gmina Nowa Ruda. Nie martwcie się o stadion w Jugowie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Gmina Nowa Ruda. Nie martwcie się o stadion w Jugowie - Zdjęcie główne

Gmina Nowa Ruda: Według prezesa Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Nowej Rudzie wykonawca musi doprowadzić obiekt do stanu sprzed rozpoczęciem robót. | foto Archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Co dalej z częściowo zniszczonym stadionem w Jugowie? Wykonawcy budujący kanalizację zniszczyli część boiska. Wkrótce rozpoczyna się sezon.

Gmina Nowa Ruda. Trwają roboty związane z budową sieci kanalizacji sanitarnej w Jugowie. Prace z tym związane, to nie tylko utrudnienia w ruchu na głównej drodze powiatowej, ale też inne niedogodności dla mieszkańców tej największej w powiecie kłodzkim miejscowości.

Mowa o ichniejsze „maracanie”, czyli stadionie sportowym wykorzystywanym nie tylko przez klubowiczów z Jugowa, ale też z sąsiednich miejscowości. Niestety - stet w trakcie robót związanych z budową sieci zniszczona została część jugowskiego stadionu.

Jasne prace muszą trwać, musimy być podłączenia, ale dlaczego zniszczyli nam przy okazji pół boiska, tym bardziej, że na przełomie marca i kwietnia rusza sezon
– zastanawia się mieszkaniec Jugowa.

Spokojnie, to tylko awaria?

Mariusz Małek, szef spółki Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Nowej Rudzie uspokaja wszystkich zaniepokojonych stanem tego obiektu sportowego, że ten po zakończeniu robót zostanie przywołany do stanu poprzedniego.

Odbyły już trójstronne spotkania pomiędzy przedstawicielami gminy Nowa Ruda, wykonawcą i nami odnośnie przywrócenia do poprzedniego stanu używalności stadionu w Jugowie. Na dzień dzisiejszy nie została podjęta decyzja, czy to będzie robił nasz wykonawca, czy inny wykonawca
– mówi Małek.

Według prezesa Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Nowej Rudzie wykonawca musi doprowadzić obiekt do stanu sprzed rozpoczęciem robót, a jeżeli uda się coś w międzyczasie poprawić, to będzie to tylko wartość dodana dla mieszkańców Jugowa z czego należy się tylko cieszyć. 

Przeczytaj również: Oszuści w Wambierzycach i okolicy

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy