Reklama

Goście z Norwegii konferowali z władzami Nowej Rudy

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: FB - Urząd Miejski w Nowej Rudzie

Goście z Norwegii konferowali z władzami Nowej Rudy - Zdjęcie główne

Nowa Ruda: Uczestnicy projektu wymienili się informacjami o zakresie realizowanych w projekcie zadań. | foto FB - Urząd Miejski w Nowej Rudzie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W poprzednim tygodniu odbyło się spotkanie władz Nowej Rudy z gośćmi z Norwegii. Tematem rozmów były plany wspólnych działań związane z łagodzeniem zmian klimatu.

Nowa Ruda. Na terenie miasta realizowany jest projekt pn. Łagodzenie skutków zmian klimatu poprzez rozwój systemu zielono-niebieskiej infrastruktury na terenie Miasta Nowa Ruda, dofinansowany ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego w ramach programu Środowisko, Energia i Zmiany Klimatu. Jest on prowadzony we współpracy z norweską firmą INTBAU.

w związku z zaplanowanym szerokim zakresem wspólnych działań, partnerzy z Norwegii zostali zaproszeni na rozmowy do Nowej Rudy 26 listopada. Uczestnicy wymienili się informacjami o zakresie realizowanych w projekcie zadań. 

W ramach promocyjnych działań pokazano prezentację o Nowej Rudzie, aby zapoznać partnerów projektu z charakterem miasta i pokazać jego możliwości, także te związane z przyszłościowymi projektami. Omówiono zastosowanie w projektach ekologicznych rozwiązań. Obok gospodarzy w spotkaniu brali udział projektanci, architekci krajobrazu oraz wykonawcy
- czytamy w gminnym komunikacie. 

Dyskutowano również o nowoczesnych rozwiązaniach i zakresie współpracy. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy