Reklama

Kiedy i gdzie musimy nosić maseczki?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Kiedy i gdzie musimy nosić maseczki? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dotychczas w Polsce funkcjonowały trzy strefy – zielona, żółta i czerwona. W dwóch ostatnich obowiązywały dodatkowe zasady bezpieczeństwa. Od dziś obostrzenia ze stref żółtych są rozszerzone na cały kraj. Tak jak dotychczas istnieje jednak strefa czerwona ze specjalnymi zasadami.

Kiedy i gdzie trzeba zasłaniać usta i nos: 1) w środkach transportu publicznego 2) w miejscach ogólnodostępnych, w tym: -na drogach i placach, na terenie cmentarzy, promenad, bulwarów, miejsc postoju pojazdów, parkingów leśnych, -na terenie nieruchomości wspólnych, -w zakładach pracy oraz w budynkach użyteczności publicznej przeznaczonych na potrzeby: administracji publicznej, wymiaru sprawiedliwości, kultury, kultu religijnego, oświaty, szkolnictwa wyższego, nauki, wychowania, opieki zdrowotnej, społecznej lub socjalnej, obsługi bankowej, handlu, gastronomii, usług, w tym usług pocztowych lub telekomunikacyjnych, turystyki, sportu, obsługi pasażerów w transporcie kolejowym, drogowym, lotniczym, morskim lub wodnym śródlądowym; za budynek użyteczności publicznej uznaje się także budynek biurowy lub socjalny, -w obiektach handlowych lub usługowych, placówkach handlowych lub usługowych i na targowiskach (straganach) 3) w trakcie sprawowania kultu religijnego, w tym czynności lub obrzędów religijnych, w budynku użyteczności publicznej przeznaczonym na potrzeby kultu religijnego oraz na cmentarzu (z wyłączeniem osób sprawujących kult).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy