Reklama

Będzie miał także większość w Radzie Miejskiej

Opublikowano:
Autor:

Będzie miał także większość w Radzie Miejskiej - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

TAK GŁOSOWALIŚMY W Nowej Rudzie Okręg wyborczy nr 1 Górska Krystyna - 16 głosów Cichański Jacek - 154 głosy Kochniarczyk Józef Teofil - 30 głosów Kolacki Stanisław Marian - 43 głosy Cyman Andrzej - 65 głosów Balawajder Alfred Stanisław - 61 głosów Okręg wyborczy nr 2 Bajer-Bendiuł Marta Barbara - 22 głosy Balcerzak Arkadiusz Piotr - 19 głosów Słota Ewa - 59 głosów Kłossowska Tyszka Beata Maria - 65 głosów Richter Krzysztof Juliusz - 57 głosów Okręg wyborczy nr 3 Bawecki Marek - 82 głosy Kobak Stefan - 56 głosów Sernecki Krzysztof Ryszard - 36 głosów Michalski Arkadiusz Sebastian - 111 głosów Richter Łukasz Krzysztof - 23 głosów Okręg wyborczy nr 4 Behan Andrzej - 166 głosów Gawlikowski Tomasz Piotr - 58 głosów Nowak Sławomir Tomasz - 26 głosów Basista Bartosz Paweł - 8 głosów Myszogląd Ryszard - 55 głosów Banaś Kazimierz Jan - 59 głosów Okręg wyborczy nr 5 Biela Ryszard - 20 głosów Fecko Dawid - 90 głosów Bolisęga Rafał - 66 głosów Kocoń Marian Jan - 123 głosy Daszkiewicz Tadeusz Witold - 65 głosów Okręg wyborczy nr 6 Wycisk Grzegorz Janusz - 43 głosy Koleśnik Bogusław - 53 głosy Łyszczarczyk Bogusław - 57 głosów Makowski Mariusz - 25 głosów Stawicki Ireneusz - 53 głosów Jański Krzysztof Artur - 35 głosów Okręg wyborczy nr 7 Pezda Renata Teresa - 117 głosów Czerniatowicz Andrzej Adam - 141 głosów Thiel Wojciech Tomasz - 27 głosów Czechowski Janusz Andrzej - 61 głosów Turański Artur - 61 głosów Fiedorowicz Katarzyna Magdalena - 5 głosów Okręg wyborczy nr 8 Strawiński Jerzy - 147 głosów Karpeta Małgorzata - 34 głosy Płonka Andrzej Kazimierz - 42 głosy Leśniowski Tomasz - 43 głosy Karpiel Andrzej - 49 głosów Kasprzyk Jolanta - 107 głosów Okręg wyborczy nr 9 Chmielewski Mieczysław Kazimierz - 74 głosy Gruszka Marcin Eugeniusz - 49 głosów Wieczorek Gerard Ryszard - 49 głosów Zaborowski Robert - 67 głosów Mroczko Dawid - 6 głosów Okręg wyborczy nr 10 Grzybek Jacek Dariusz - 25 głosów Hajduczyk Jerzy - 59 głosów Zachacz Piotr Kazimierz - 28 głosów Bobrowicz Ewa Izabela - 24 głosy Gajcy Halina - 68 głosów Suwała Teresa - 29 głosów Gorczyca Paweł - 21 głosów Okręg wyborczy nr 11 Zimoch Henryk - 23 głosów Frącek Bogusław - 111 głosów Müller Jan - 49 głosów Szarowicz Roman Sławomir - 30 głosów Hujdus Andrzej - 57 głosów Karczewski Zbigniew - 55 głosów Wileczek Krystyna Zofia - 29 głosów Okręg wyborczy nr 12 Staniocha Janusz - 116 głosów Zachariasz Joanna Wiesława - 29 głosów Rogalski Ryszard Marian - 16 głosów Eisler Mirosław - 53 głosy Okręg wyborczy nr 13 Bartosik Piotr - 16 głosów Kaczmarek Andrzej Marek - 48 głosów Wałęsa Regina - 169 głosów Maluszczak Andrzej Zdzisław - 43 głosów Mostowy Maciej Robert - 22 głosy Panek Andrzej Zbigniew - 101 głosów Okręg wyborczy nr 14 Michałowski Jarosław Jerzy - 34 głosy Skarżyńska Izabela - 43 głosy Aniskiewicz Małgorzata - 49 głosów Basista Lucyna - 35 głosów Caryk Irena - 87 głosów Okręg wyborczy nr 15 Zynkowski Robert - 20 głosów Ubik Jarosław Marian - 60 głosów Schmidt Magdalena Agnieszka - 53 głosów Wolak Dorota Angelika - 2 głosy Rola Łukasz Marcin - 26 głosów Piotrowicz Krzysztof - 25 głosów Pilch Magdalena Joanna - 30 głosów Skulska Iwona - 4 głosy Okręg wyborczy nr 16 Gorlach Jakub - 48 głosów Wróbel Piotr Jan - 177 głosów Wojdyła Dawid Mariusz - 61 głosów Okręg wyborczy nr 17 Szczepan Anna Ewa - 58 głosów Janowicz Karolina Maria - 47 głosów Śliwiński Jakub Jan - 56 głosów Gil Mirosław - 35 głosów Grochulski Kamil Czesław - 50 głosów Pulit Jerzy - 146 głosów Okręg wyborczy nr 18 Plachowska Alicja Halina - 95 głosów Ludwin Marzena Kamila - 73 głosy Gaweł Mariusz Wojciech - 34 głosy Politacha Andrzej - 15 głosów Grochowski Zbigniew - 63 głosy Maksylewicz Bożena - 36 głosów Bojczuk Witold Jerzy - 67 głosów Okręg wyborczy nr 19 Łukaszewska Elżbieta - 38 głosów Guściora Dariusz Henryk - 24 głosy Druciak Zdzisław Jan - 102 głosy Ziemska Jadwiga - 123 głosów Molenda Joanna Magdalena - 38 głosów Radgowski Zbigniew Kazimierz - 104 głosy Okręg wyborczy nr 20 Baran Aleksander Kazimierz - 60 głosów Prokopczak Michał - 88 głosów Kluba Marcin Piotr - 23 głosy Postrożny Piotr Maciej - 126 głosów Rozmus Bartłomiej Konrad - 129 głosów Radgowski Janusz - 31 głosów Okręg wyborczy nr 21 Wojciechowski Mirosław - 42 głosy Czerwiński Rafał - 27 głosów Izdebski Włodzimierz Piotr - 81 głosów Czechowicz Tomasz Bartosz - 123 głosy Kuczaj Tomasz Jacek - 138 głosów

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy