Reklama

Lenie i pracusie w radzie miejskiej

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Lenie i pracusie w radzie miejskiej - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wałęsa, Lichwa i Ziemska. To jak na razie najaktywniejsze noworudzkie radne tej kadencji. One od listopada ubiegłego roku, do 27 listopada 2019 r. złożyły najwięcej interpelacji, czyli pytań do burmistrza w imieniu mieszkańców.

LISTOPAD 2018 Dwie interpelacje złożyła Magdalena Lichwa. Dwie złożył też Marian Kocoń. Po jednej zaś Jadwiga Ziemska i Jerzy Pulit. GRUDZIEŃ 2018 Podczas grudniowej sesji interpelacje w imieniu mieszkańców złożyli radni: Magdalena Lichwa, Jerzy Pulit, Marian Kocoń, Regina Wałęsa (wspólna interpelacja) oraz Regina Wałęsa. LUTY 2019 O sprawy mieszkańców troszczyli się Regina Wałęsa, Piotr Wróbel, Jadwiga Ziemska, Halina Gajcy. Ci radni złożyli w lutym po jednej interpelacji. Dodatkowo wspólną złożyły radne Regina Wałęsa i Magdalena Lichwa. MARZEC 2019 W marcu prośbę w postaci interpelacji w imieniu mieszkańców na ręce burmistrza złożyła Regina Wałęsa. Dwie zaś złożyła Magdalena Lichwa. KWIECIEŃ 2019 W kwietniu po jednej interpelacji złożyły radne Wałęsa i Gajcy. MAJ 2019 W maju po dwie interpelacje złożyli: Jadwiga Ziemska, Andrzej Turański, Jerzy Pulit, Regina Wałęsa. CZERWIEC 2019 W czerwcu każdy myśli już o wakacjach i urlopach, ale niektórzy nasi radni myśleli też o sprawach mieszkańców. Interpelacje złożyli radni: Jolanta Kasprzyk, Jadwiga Ziemska, Janusz Staniocha, Regina Wałęsa. Dwie złożył radny Andrzej Czerniatowicz. Dwie wspólne interpelacje złożyły też Regina Wałęsa i Magdalena Lichwa. LIPIEC 2019 W lipcu nie obijali się tylko Regina Wałęsa i Jerzy Pulit, który złożył dwie interpelacje. SIERPIEŃ 2019 Okres urlopowo-wakacyjny. Radni odpoczywali. WRZESIEŃ 2019 Dwie interpelację złożyła Regina Wałęsa, a trzy złożył Janusz Staniocha. Po jednej złożyły Jadwiga Ziemska i Halina Gajcy. PAŹDZIERNIK 2019 W październiku po dwie interpelacje w imieniu mieszkańców złożyli: Marian Kocoń i Jadwiga Ziemska, jedną Halina Gajcy, jedną wspólną Andrzej Czerniatowicz i Jerzy Pulit i jedną Regina Wałęsa. LISTOPAD 2019 Podczas sesji 27 listopada na ręce burmistrza dwie interpelacje złożyła Magdalena Lichwa. MNIEJ NIŻ ZERO Przez cały rok z kolei, żadnej interpelacji nie złożyli radni: Rozmus Bartłomiej, Chojecka Marta, Cichański Jacek, Druciak Zdzisław, Frącek Bogusław, Jędrzejewski Dawid, Karczewski Zbigniew, Strawiński Jerzy, Wiechetek Kinga. Czego dotyczyły prośby mieszkańców? Najczęściej spraw najbardziej dla nich uciążliwych jak załatanie dziur, remonty ulic, zamontowanie lub naprawa oświetlenia, czyszczenie przydrożnych rowów czy koryt rzek i potoków, odnowienie placu zabaw, montażu barierek poprawiających bezpieczeństwo, wycięcie starych uschniętych drzew itp.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy