Reklama

kandydaci na radnych RADY MIASTA I GMINY RADKÓW

Opublikowano: czw, 13 lis 2014 10:26
Autor:

kandydaci na radnych RADY MIASTA I GMINY RADKÓW - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Okręg nr 1 miasto Radków: ul. Grunwaldzka od nr 1 do nr 21a, ul. Jagiellońska, ul. Kolonia Leśna, ul. Łąkowa, ul. Piękna, ul. Józefa Piłsudskiego, ul. Słoneczna, ul. Stołowogórska, ul.Szpitalna, ul. Zacisze, sołectwo Karłów - Pasterka 1. Czesława Julianna Jarzyńska - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA DLA RADKOWA 2. Beata Marcisz - Kasowska - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻN I 2014 - 2018 3. Wiesław Skowron - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADKÓW 2018 4. Teresa Starzykowska - Komitet Wyborczy Wyborców „W imię Honoru" Okreg nr 2 miasto Radków: ul. Bolesława Chrobrego, ul. Górska, ul. Grunwaldzka od nr 22 do nr 59, ul. Handlowa, ul. Konstytucji 3 Maja, ul. Piaskowa, ul. Prosta, ul. Przedmieście, ul. Wąska, ul. Spadzista, sołectwo Gajów 1. Grzegorz Artur Szewczyk - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA DLA RADKOWA 2. Bogumiła Marcisz - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻN I 2014 - 2018 3. Ryszard Stefan Andrzejów - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADKÓW 2018 4. Piotr Andrzej Dyda - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ LEWICA RAZEM Okręg nr 3 miasto Radków: ul. Kolejowa, ul. Kościelna, ul. Krótka, ul. Rynek, ul. Zielona 1. Krzysztof Przybycień - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA DLA RADKOWA 2. Dawid Paweł Wnęk - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻN I 2014 - 2018 3. Patryk Sołtys - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADKÓW 2018 4. Roman Kułyk - Komitet Wyborczy Wyborców „W imię Honoru" Okręg nr 4 miasto Radków: ul. Cmentarna, ul. Tadeusza Kościuszki, ul. Leśna, ul. Ogrodowa, ul. Osiedle Robotnicze, ul. Piastowska, ul. Polna 1. Alfreda Jadwiga Rakowska - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA DLA RADKOWA 2. Paweł Gawron - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻN I 2014 - 2018 3. Grzegorz Tomasz Niedziela - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADKÓW 2018 4. Rafał Ryszard Kurek - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ LEWICA RAZEM Okręg nr 5 sołectwa: Ratno Dolne, Ratno Górne 1. Małgorzata Agnieszka Ginter - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA DLA RADKOWA 2. Daniel Roman Górgurewicz - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻN I 2014 - 2018 3. Aleksander Antoni Mielniczuk - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADKÓW 2018 4. Bogumiła Kazimiera Grabowska - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRAT YCZNEJ LEWICA RAZEM Okręg nr 6 sołectwo Wambierzyce: ul. Ciemna, ul. Łukowa, ul. Noworudzka, ul. Objazdowa, Plac Najświętszej Marii Panny, ul. Polanicka, ul. Szpitalna 1. Krystyna Janina Sypień - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA DLA RADKOWA 2. Tadeusz Walenty Masłowski - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻN I 2014 - 2018 Okreg nr 7 sołectwo Wambierzyce: ul Podgórna, ul. Podlesie, ul. Wiejska, sołectwo Raszków 1 Bogusz Wawrzyniec Drożdż - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA DLA RADKOWA 2 Czesław Marian Paluch - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻN I 2014 - 2018 3 Jolanta Maria Kowal - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ LEWICA RAZEM Okręg nr 8 sołectwo Ścinawka Dolna od nr 1 do nr 88 1. Waldemar Jan Juraszek - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA DLA RADKOWA 2. Stanisław Kołodziejczyk - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻN I 2014 - 2018 3. Maria Joanna Śliwińska - Komitet Wyborczy Wyborców „W imię Honoru" Okreg nr 9 sołectwo Ścinawka Dolna od nr 89 do nr 194, sołectwo Suszyna 1. Ryszard Kazimierz Markowicz - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA DLA RADKOWA 2. Lesław Piotr Kot - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻN I 2014 - 2018 3. Karolina Katarzyna Jędrzejewska - Komitet Wyborczy Wyborców „W imię Honoru" Okreg nr 10 sołectwo Ścinawka Średnia: ul. Bieganówek, ul. Kolejowa, ul. Kościuszki, ul. Księżno, ul. Orzeszkowej 1. Paweł Andrzej Wielgus - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA DLA RADKOWA 2. Agnieszka Ewa Mandryk - Kryniecka - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻN I 2014 - 2018 3. Stanisław Borkowski - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ LEWICA RAZEM 4. Marta Jadwiga Zakowicz - Komitet Wyborczy Wyborców „W imię Honoru" Okręg nr 11 sołectwo Ścinawka Średnia: ul.11 Listopada, ul. 3 Maja, ul. Parkowa, ul. Obrońców Westerplatte 1. Barbara Sobczyńska - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA DLA RADKOWA 2. Adam Antoni Nycz - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻN I 2014 - 2018 3. Irena Majdak - Komitet Wyborczy Wyborców „W imię Honoru" Okręg nr 12 sołectwo Ścinawka Średnia: ul. Konopnickiej, ul.Leśna, ul. Piłsudskiego, ul. Wojska Polskiego 1. Piotr Trybus - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA DLA RADKOWA 2. Michał Franciszek Słabicki - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻN I 2014 - 2018 3. Józef Obolewicz - Komitet Wyborczy Wyborców „W imię Honoru" Okręg nr 13 sołectwo Ścinawka Średnia: ul. Bolesława Chrobrego, ul. Mickiewicza, ul. Sikorskiego 1. Barbara Władysława Kopalko - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA DLA RADKOWA 2. Józefa Majdak - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻN I 2014 - 2018 3. Dawid Ziental - Komitet Wyborczy Wyborców „W imię Honoru" Okręg nr 14 sołectwo Ścinawka Górna 1. Stanisław Jan Hajłasz - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA DLA RADKOWA 2. Andrzej Kołodziejczyk - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻN I 2014 - 2018 3. Jerzy Pabian - Komitet Wyborczy Wyborców „W imię Honoru" Okręg nr 15 sołectwo Tłumaczów 1. Janusz Andrzej Gorczycki - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy