Reklama

Nowa Ruda. Dyskutowali o służbie zdrowia w mieście

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Redakcja

Nowa Ruda. Dyskutowali o służbie zdrowia w mieście - Zdjęcie główne

foto Redakcja

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przedstawiciele Niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej funkcjonujących między innymi w Nowej Rudzie spotkali się z miejskimi radnymi. Samorządowcy zapraszają na sesję tematyczną.

Nowa Ruda. Nowa Ruda. W środę, 15 marca, przedstawiciele działających m.in. w Nowej Rudzie niepublicznych placówek zdrowotnych spotkali się z członkami Komisji Zdrowia i Ekologii Rady Miejskiej oraz Leszkiem Wójcikiem, naczelnikiem Wydziału Infrastruktury Społecznej.

Głównym tematem rozmów, jak nietrudno się domyśleć, było funkcjonowanie służby zdrowia na terenie Gminy Miejskiej Nowa Ruda. Z zaproszenia skorzystali: Agnieszka Swancar i Katarzyna Kuliniec z CM Salus, Piotr Potyrała z Evity, Czesław Biały – Animed i Konrad Osada z NZOZ Medicor. 

Poruszane podczas długiej dyskusji tematy były istotne dla mieszkańców Nowej Rudy, rozmawiano m.in. na temat usług medycznych świadczonych przez poszczególne placówki, dostępności i czasie oczekiwania na przyjęcie do lekarza, w tym specjalistów.

Szkoda, że z zaproszenia nie skorzystali przedstawiciele innych działających w mieście Niepublicznych Zakładów Opieki Medycznej, ale zapraszamy ich oraz wszystkich noworudzian ponownie tym razem na posiedzenie tematycznej sesji Rady Miejskiej w Nowej Rudzie dotyczącej służby zdrowia w mieście, które odbędzie się w środę, 29 marca o godzinie 11.00 w Sali Uroczystości w Ratuszu
– mówi przewodnicząca Komisji Zdrowia i Ekologii Rady Miejskiej w Nowej Rudzie Regina Wałęsa

Przypomnijmy, że ta jak i każde inne sesje rady miejskiej są transmitowane on - line.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy