Reklama

Nowa Ruda. Nie żyje Mikołaj Puch

Opublikowano:
Autor:

Nowa Ruda. Nie żyje Mikołaj Puch - Zdjęcie główne

Mikołaj Puch był radnym i przedsiębiorcą

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W wieku 55 lat zmarł Mikołaj Puch. Noworudzki przedsiębiorca i były radny miejski

Nowa Ruda. Zmarłego Mikołaja Pucha wspominają jego koledzy ze szkolnych lat i nie tylko, oraz ci którzy z nim współpracowali

GRZEGORZ KUZAK prezes Noworudzkich Usług Komunalnych

Bardzo dobrze będę wspominał Mikołaja. Mieliśmy wspólne zainteresowania. Jak byliśmy młodsi, to chodziliśmy razem do ogniska muzycznego. Był trochę starszy ode mnie. Bardzo mi imponował. Grał na akordeonie, był w wyższej klasie i zawsze byłem zafascynowany jego grą. W życiu dorosłym spotykaliśmy się, nigdy nie było między nami żadnych zatargów. Był radnym. Zawsze nasza współpraca układała się dobrze. Zawsze jak zwracał się do mnie to starałem się mu pomóc. Konfliktów nie było nigdy, zawsze same pozytywy. Był bardzo dobrym, pomocnym, koleżeńskim człowiekiem. Na pewno będę go wspominał dobrze.

TOMASZ KILIŃSKI burmistrz Nowej Rudy

Mikołaj był moim kolegą. Był radnym, przedsiębiorcą. Ta smutna wiadomość, o odejściu Mikołaja dotarła do mnie, kiedy byłem na urlopie. Był człowiekiem energicznym, inteligentnym, przedsiębiorczym. Dla mnie to bardzo smutna informacja.

ANDRZEJ BEHAN przewodniczący Rady Miejskiej w Nowej Rudzie

Nasze drogi rozeszły się w liceum. Ja skończyłem liceum i pojechałem na studia do Wrocławia, a on na studia do Krakowa. W zasadzie później się nie widywaliśmy, ale zapamiętałem go jako osobę sympatyczną, dowcipną, uśmiechniętą. Znał się na piłce nożnej. Grywał w Piaście Nowa Ruda w juniorach. Był lubiany przez kolegów.

ZDZISŁAW DRUCIAK radny Rady Miejskiej w Nowej Rudzie

Zawsze odbierałem go bardzo pozytywnie. Znałem go, bo przychodził na siłownię w Słupcu, do CTS-u. Często z nim rozmawiałem. Był bardzo dobrym i inteligentnym człowiekiem. Był też trochę związany z piłką nożną. Przykro i smutno, że zmarł w tak młodym wieku.

MARIAN ZDUNEK prezes Noworudzkiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego

Byłem na urlopie, gdy to się stało. Pamiętam go jako radnego i bardzo fajnie się z nim współpracowało. Dobrze znał zagadnienia wynikające z pełnionej funkcji radnego, a później szefa swojej własnej firmy. Gdy ostatni raz się widzieliśmy rozmawialiśmy o sprawach prywatnych. Miał mi robić bramę garażową. Nie doczekałem, bo miało to być robione po moim powrocie z urlopu. To wszystko jest przykre, bo traktowałem go zawsze jak kolegę i zawsze będę go dobrze wspominał. Nie mogę się pogodzić z tym, że już go nie ma.

DARIUSZ CHOJECKI dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Nowej Rudzie

Mieliśmy ze sobą kontakt, gdy był radnym miejskim. Wówczas kilkakrotnie spotkaliśmy się przy okazji różnych spraw. To był jedyny kontakt jaki mieliśmy, ale ja zawsze na temat naszych radnych wypowiadam się dobrze, bo nigdy jeszcze się na żadnym nie zawiodłem.

 

CZYTAJ TAKŻE:

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy