Reklama

Nowa Ruda. Ruszyła kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Adobe Stock

Nowa Ruda. Ruszyła kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego - Zdjęcie główne

Nowa Ruda: Budżet Obywatelski 2023 | foto Adobe Stock

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nowa Ruda: Już teraz można zgłaszać pomysły do Budżetu Obywatelskiego na 2023 roku. Jak to zrobić?

Nowa Ruda. Ruszyła kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego. Przez najbliższe 3 miesiące można zgłosić swoje propozycje do przyszłorocznego Budżetu Obywatelskiego. Idea budżetu obywatelskiego wpisuje się w koncepcję społeczeństwa obywatelskiego. 

Urząd Miejski jest otwarty na nowe inicjatywy mieszkańców

W ramach budżetu obywatelskiego mogą być realizowane projekty dotyczące wszystkich spraw, które mieszczą się w kompetencjach gminy. W 2023 roku na realizację Budżetu Obywatelskiego gmina miejska Nowa Ruda przeznaczy 300 tys. złotych.

Jak zgłosić pomysł?

Zgłaszanie propozycji zadań do budżetu obywatelskiego dokonuje się na formularzu zgłoszeniowym na stronie internetowej nowaruda.budzet-obywatelski.org.

Propozycję zadania do zrealizowania w ramach budżetu obywatelskiego może zgłosić każdy mieszkaniec Nowej RUdy, który w roku przeprowadzania głosowania ukończy 15 lat. Każde zgłoszone zadanie musi być poparte przynajmniej 20 podpisami mieszkańców.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy