Reklama

Nowa Ruda. W szpitalu szczepić się nie chcą?

Opublikowano:
Autor:

Nowa Ruda. W szpitalu szczepić się nie chcą? - Zdjęcie główne

Szczepienia pracowników GOPS -u w Nowej Rudzie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Szczepią się pracownicy noworudzkiego szpitala i ośrodków pomocy społecznej. Robią to chętnie?

Nowa Ruda. Od samego początku temat szczepień budzi kontrowersje. Jedni szczepią się chętnie, inni nie chcą nawet o tym słyszeć. Na razie jednak w Polsce nie ma przymusu, a decyzja o przyjęciu szczepionki jest decyzją indywidualną każdego z nas. Sprawdzamy zatem ile osób zdecydowało się zaszczepić z tzw. grupy "0", do której należą m.in. pracownicy szpitali i Ośrodki Pomocy Społecznej.

 

GOPS Nowa Ruda

Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej szczepili się przeciwko koronawirusowi w poniedziałek, 11 stycznia w szpitalu w Bystrzycy Kł. - Pracowników na chwilę obecną razem ze mną jest 17-stu. Na szczepienie zdecydowało się 11 osób - wylicza Agnieszka Sikora, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowej Rudzie. - Pojechaliśmy tam wszyscy razem. Przed szczepieniem wypełnia się wstępne kwestionariusze i jest spotkanie z lekarzem. A później szczepienie – relacjonuj urzędniczka.

 

MOPS Nowa Ruda

W Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej na szczepienie zdecydowało się ok. 60% pracowników. - Otrzymaliśmy już e-skierowania. Sprawdzaliśmy, ale punkt szczepień nie jest określony, ale prawdopodobnie będziemy szczepić się w Kłodzku w punkcie szczepień, bo terytorialnie podlegamy pod Kłodzko i tam też się zgłosiliśmy – mówi Anna Frankowska, kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowej Rudzie.

 

OPS Ścinawka Śr.

Tu na szczepienie zdecydowało się tylko 8 osób na 19 pracowników. - Ta liczba może jeszcze wzrosnąć. Wiele osób jeszcze się zastanawia. Do 14 stycznia mamy możliwość zgłaszania się w tym pierwszym terminie. Szczepimy się w przychodni przy ul. Wojska Polskiego w Kłodzku. Wtorek (12 stycznia) i środka (13 stycznia) to dwa pierwsze dni szczepień - wylicza Marta Jurowska, kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Ścinawce Śr.

 

Szpital w Nowej Rudzie

Szczepieni są również pracownicy i personel noworudzkiego szpitala, w którym zatrudnionych jest 90 pracowników medycznych i 39 niemedycznych. Na szczepienie zdecydowały się zaledwie 22 osoby z personelu medycznego i 11 osób personelu pozostałego. Szczepienia odbyły się we wtorek, 12 stycznia w noworudzkim szpitalu.

 

 

 

 

 

Agnieszka Góralczyk

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy