Reklama

Podpalacz na wolności

Opublikowano: wt, 15 sty 2019 00:00
Autor: | Zdjęcie: foto: pixabay.com

Podpalacz na wolności - Zdjęcie główne

foto foto: pixabay.com

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wciąż nie ma wyroku dla podpalacza z Nowej Rudy, Piotra G., który w październiku ubiegłego roku podpalił własne mieszkanie przy ul. Nadrzecznej. Podpalacz opuścił też areszt.

- Termin rozprawy wyznaczonej na 13 grudnia 2018 r. został odwołany. Sprawa oczekuje na wyznaczenie kolejnego terminu - informuje Marzena Rusin-Gielniewska, sędzia Sądu Okręgowego w Świdnicy. Do tej pory odbyło się już 5 rozpraw. Na rozprawę, która miała odbyć się 13 grudnia zarządzono przymusowe doprowadzenie podpalacza. Sąd miał też przesłuchać dwóch świadków. Rozprawa się nie odbyła. Wcześniej, bo na rozprawie 12 września uchylono postanowienie o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny. Zastosowano inny środek zapobiegawczy. - Zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji i zakazu opuszczania miejsca zamieszkania. Dwa razy w tygodniu mężczyzna musi stawiać się w jednostce policji. Ma też zakaz kontaktowania się z pokrzywdzoną - mówi sędzia Gielniewska. Podpalił własne mieszkanie Przypomnijmy: W ubiegłym roku, w październiku w budynku przy ul. Nadrzecznej jeden z lokatorów podpalił własne mieszkanie, grożąc przy tym, że pozabija sąsiadów. Sprawca, Piotr G. trafi ł do aresztu. Usłyszał też zarzut sprowadzenia pożaru, wypowiadania gróźb do pokrzywdzonej i spowodowanie obrażeń ciała pokrzywdzonej. Podpalacz z Nadrzecznej może trafi ć za kratki nawet na 10 lat.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy