Reklama

Policjantka z Nowej Rudy na uroczystościach w komendzie głównej

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KPP Kłodzko

Policjantka z Nowej Rudy na uroczystościach w komendzie głównej - Zdjęcie główne

Nowa Ruda: Patrycja Dąbrowna została zaproszona, jak i inni laureaci konkursu, na uroczystości, które odbyły się w Komendzie Głównej Policji w Warszawie. | foto KPP Kłodzko

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na uroczystości 15-lecia Konkursu pn. „Policjant, który mi pomógł” została zaproszona starszy aspirant Patrycja Dąbrowna z Komisariatu Policji w Nowej Rudzie.

Nowa Ruda. Ogólnopolski Konkurs Policjant, który mi pomógł jest organizowany przez Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji. Jego głównym celem jest przede wszystkim promocja postaw i umiejętności policjantów osobiście zaangażowanych w pomoc osobom krzywdzonym. Wśród laureatów cechujących się empatyczną postawą i szczególnymi umiejętnościami pomocy osobom krzywdzonym w 2016 roku została wyróżniana dzielnicowa z Nowej Rudy.

List Gratulacyjny od Komendanta Głównego Policji

Z prawdziwą satysfakcją składam Pani serdeczne podziękowania i wyrazy głębokiego uznania za wypełnienie policyjnej misji, jaką jest służba społeczeństwu. Zgodnie z zasadami etyki zawodowej policjanta, postępowanie w kontaktach z ludźmi powinna cechować życzliwość, a funkcjonariusz zobowiązany jest dbać o wizerunek Policji i podejmować czynności służące zaufaniu do niej. Swoimi działaniami na rzecz osób pokrzywdzonych udowodniła Pani, że podczas służby liczy się nie tylko profesjonalizm i odpowiednie wyszkolenie, ale również wrażliwość i bezinteresowna pomoc drugiemu człowiekowi…

Między innymi te słowa skierował Komendant Główny Policji, inspektor generalny Jarosław Szymczyk, w liście gratulacyjnym do starszego aspiranta Patrycji Dąbrownej podczas uroczystości z okazji 15-lecia Konkursu pn. Policjant, który mi pomógł.

Wizyta w KG Policji

Patrycja Dąbrowna została zaproszona, jak i inni laureaci konkursu, na uroczystości, które odbyły się w Komendzie Głównej Policji w Warszawie. Wyróżnieni funkcjonariusze policji otrzymali od Komendanta Głównego Policji, oprócz gratulacji i podziękowań, jubileuszowy album Policjant, który mi pomógł.

Kilka słów o starszej aspirant Patrycji Dąbrownej

Noworudzka policjantka Patrycja Dąbrowna swoją postawą udowodniła, że los potrzebujących osób zwłaszcza krzywdzonych nie jest jej obojętny. Wielokrotnie pomagała w rozwiązywaniu problemów i zapobiegała wszelkim niebezpieczeństwom.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy