Reklama

Pomóż zmieniać miasto

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Pomóż zmieniać miasto - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Co Ci się nie podoba w Nowej Rudzie? Masz szansę to zmienić!

Gmina Miejska Nowa Ruda przystępuje do kolejnego etapu rewitalizacji miasta. Konsultacje społeczne w postaci poniższej ankiety, mają na celu poznanie Państwa opinii na temat problemów występujących na obszarze objętym Programem Rewitalizacji. Państwa ocena umożliwi jak najlepszy dobór działań w zakresie kompleksowej i zintegrowanej rewitalizacji. Badanie skierowane jest do mieszkańców ulic: Armii Krajowej, Cmentarna, Dworska, Fredry, Górnicza, Jeziorna, Kolejowa, Kościelna, Krótka, Łączna, Martwa, Nadrzeczna, Obozowa, Piastów, Rzeczna, Sokola, Stara Droga, Świdnicka, Teatralna, Wąska, Zaułek. ANKIETA JEST ANONIMOWA!

Rewitalizacja jest procesem zmierzającym do wyprowadzenia ze stanu kryzysowego obszarów zdegradowanych, prowadzonym w sposób kompleksowy, poprzez zintegrowane działania na rzecz lokalnej społeczności, przestrzeni i gospodarki. Obszar zdegradowany to obszar gminy, znajdujący się w stanie kryzysowym z powodu koncentracji negatywnych zjawisk społecznych, i występowania na nim ponadto co najmniej jednego negatywnego zjawiska ze sfery gospodarczej, środowiskowej, przestrzenno- funkcjonalnej lub technicznej, mającego w stosunku do nich charakter uzupełniający. l

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy