Reklama

Poszukiwany, poszukiwana

Opublikowano: pt, 31 lip 2020 00:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Często są niebezpieczni i nie mają skrupułów. Na swoim koncie mają gwałty, rozboje, pobicia i oszustwa. Czasem na sumieniu mają drobniejsze przestępstwa jak jazda po pijaku. Łączy ich jedno: złamali prawo i są poszukiwani przez policję.

Łukasz Barszcz, poszukiwany za rozbój. Urodzony 10 kwietnia 1984 roku. Ostatnie miejsce zameldowania: Piłsudskiego 37/6 Nowa Ruda Damian Bernatowicz, za jazdę po pijaku, groźby, kradzież, uszkodzenie ciała. Urodzony 28 lipca 1994 roku w Nowej Rudzie. Ostatnie miejsce zameldowania: Zacisze 3/2 Nowa Ruda Wiesław Borowski poszukiwany przez noworudzkich i wrocławskich policjantów za przywłaszczenie. Urodzony 14 czerwca 1968 roku w Nowej Rudzie. Iwona Chrobocińska urodzona w Dusznikach Zdrój. Poszukiwana za udział w bójce lub pobiciu i narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia. Urodzona 28 października 1981 roku. Ostatnie miejsce zameldowania: Wiejska 59, Wambierzyce Kamil Gryczman poszukiwany za rozbój. Urodzony 18 lipca 1994 roku w Nowej Rudzie. Ostatnie miejsce zameldowania: Piastów 15/1 Nowa Ruda Grzegorz Janicki poszukiwany za uszkodzenie ciała. Urodzony 12 marca 1967 roku. Ostatnie miejsce zameldowania: Sikorskiego 31, Jugów Piotr Jankowski. Szuka go policja noworudzka i wrocławska. Poszukiwany za oszustwo komputerowe. Urodzony 29 czerwca 1976 roku w Głuszycy. Ostatnie miejsce zameldowania: Świerki. Marek Jaroś urodzony w miejscowości Wydminy, 30 września 1959 roku. Poszukiwany za jazdę po pijaku. Ostatnie miejsce zameldowania: Ludwikowska 8, Ludwikowice Kł. Łukasz Kabaciński urodzony we Wrocławiu 22 stycznia 1991 roku. Poszukiwany za paserstwo. Ostatnie miejsce zameldowania: Główna 25/4 Ludwikowice Kł. Piotr Kidacki urodzony w Wałbrzychu 6 października 1986 roku. Poszukiwany za udział w bójce lub pobiciu i narażenie na niebezpieczeństwo utraty życia. Ostatnie miejsce zameldowania: Przedmieścia 10/ 1 Radków Marcin Kirzanowski. Urodzony w Nowej Rudzie 24 kwietnia 1983 roku. Poszukiwany za oszustwo. Ostatnie miejsce zameldowania: Piastów 19a/2, Nowa Ruda Wojciech Kruczek. Urodzony w Nowej Rudzie 3 kwietnia 1995 roku. Poszukiwany za wymuszenia rozbójnicze. Ostatnie miejsce zameldowania: Os. Piastowskie 3/III/24, Nowa Ruda Paweł Kunysz. Urodzony w Nowej Rudzie 18 lutego 1979 roku. Poszukiwany za oszustwo. Ostatnie miejsce zameldowania: Os. Piastowskie 8/11, Nowa Ruda Paweł Lewicki. Urodzony 17 sierpnia 1976 roku. Poszukiwany za jazdę po pijaku. Ostatnie miejsce zameldowania: Wolibórz Zdzisław Malinowski. Urodzony w Nowej Rudzie 28 maja 1961 roku. Poszukiwany za zgwałcenie i wymuszenie czynności seksualnej, groźby. Ostatnie miejsce zameldowania: Wiejska 3/3.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy