Reklama

PWSZ w Nysie. REKRUTACJA na studia

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: PWSZ w Nysie

PWSZ w Nysie. REKRUTACJA na studia - Zdjęcie główne

foto PWSZ w Nysie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości ekrutacja na studia stacjonarne i niestacjonarne, rejestracja elektroniczna oraz składanie dokumentów rozpoczęła się 1 czerwca 2022r. Rejestracja on-line odbywa się na stronie www.rekrutacja.pwsz.nysa.pl z obowiązkiem dostarczenia oryginałów dokumentów do 18 lipca 2022 r. (I etap), do 22 sierpnia (II etap) oraz do 29 września (III etap). Egzaminy wstępne (na kierunek jazz i muzyka estradowa) - 19.07.2022 godz. 10.00.

PWSZ w Nysie. Uczelnia oferuje kandydatom na studia 13 kierunków, bezpłatne studia stacjonarne oraz konkurencyjne cenowo studia niestacjonarne.

Kierunki studiów:

  • STUDIA I STOPNIA LICENCJACKIE: administracja, bezpieczeństwo wewnętrzne, dietetyka, filologia angielska, filologia germańska, finanse i rachunkowość, jazz i muzyka estradowa, kosmetologia, pielęgniarstwo, psychofizyczne kształtowanie człowieka, ratownictwo medyczne.
  • STUDIA I STOPNIA INŻYNIERSKIE: architektura, informatyka, zarządzanie i inżynieria produkcji.
  • STUDIA II STOPNIA MAGISTERSKIE: architektura, bezpieczeństwo wewnętrzne, dietetyka, jazz i muzyka estradowa, pielęgniarstwo, zarządzanie i inżynieria produkcji.
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie ofertuje atrakcyjny system stypendialny: stypendium socjalne, stypendium dla osób niepełnosprawnych, Stypendium Rektora, Stypendia Ministra, Stypendium Burmistrza Nysy (w tym stypendium mieszkaniowe), stypendia pracodawcy.

Dodatkowe kompetencje

Student może uzyskać także dodatkowe umiejętności przydatne na rynku pracy - wykorzystanie dronów w praktyce zawodowej, zasady prowadzenia działalności gospodarczej, zwiększony wymiar języków obcych, wyjazdy studyjne, pierwsza pomoc w wypadkach zawodowych i ratownictwie drogowym.

Możliwość wyjazdów na studia za granicę: studenci PWSZ w Nysie, dzięki współpracy z ponad 100 uczelniami na świecie oferuje swoim studentom możliwość nabycia doświadczenia w ramach programu Erasmus + w partnerskich uczelniach nawet do 12 miesięcy.

PWSZ w Nysie z nowoczesną bazą dydaktyczną, centrami symulacji, pracowniami, infrastrukturą sportową, praktycznym kształceniem, indywidualnym podejściem do każdego studenta, współpracą z zagranicą, aktywnością i dynamizmem we wprowadzaniu nowych technologii w kształceniu jest konkurencyjnym ośrodkiem nie tylko na Opolszczyźnie.

Wszelkie informacje dla kandydatów na studia znajdują się na stronie internetowej rekrutacja.pwsz.nysa.pl

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy