Reklama

Rok 2022 okiem posłanki Moniki Wielichowskiej

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: FB - Monika WIelichowska

Rok 2022 okiem posłanki Moniki Wielichowskiej - Zdjęcie główne

foto FB - Monika WIelichowska

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Rok 2022 podsumowuje posłanka Monika Wielichowska z Platformy Obywatelskiej.

Mija kolejny rok naszego życia. Prywatnego, zawodowego, społecznego. To, jaki był, w dużej mierze zależał od nas samych. To my kreujemy swoje życie. To my podejmujemy decyzje. Różne. Czasem dobre, a czasem złe. Te złe, jeśli zostały podjęte wiele uczą.

Mój rok 2022 nie był łatwy pod wieloma względami. Ale miałam to szczęście mieć wsparcie rodziny i spotykać na swojej drodze ludzi, którzy dodawali skrzydeł do działania, którzy chcieli budować, nie dzielić. Którzy byli dla mnie drogowskazem i inspiracją. Bardzo Wam za to dziękuję. Wiele, wielu z Was właśnie to czyta. W tym miejscu wykreśliłam właśnie napisany fragment o ludziach na których się zawiodłam. Na szczęście było ich niewielu. Może jeden?

Mój rok 2022 był intensywny, aktywny, rozwojowy. Prywatnie: ukończyłam kurs trenera personalnego pomagając przy tym samym
przyjaciółce z Ukrainy, która dzięki temu znalazła pracę. Wróciłam do nauki angielskiego. 2022 oceniam dobrze, ale z pokorą. Spędziłam go w drodze po naszym pięknym regionie, w drodze po Polsce. Praca w Sejmie, praca na Dolnym Śląsku, koordynacja spotkań otwartych Przewodniczącego PO wypełniała czas bez reszty.

Toczę życie na walizkach. Ale nie narzekam. Taką pracę lubię. Z ludźmi, wśród ludzi, którzy są motorem do działania. W takiej się
odnajduję. Prywatnie - zbyt mało czasu zarezerwowałam dla siebie, rodziny, domu. Reszta czasu, jaka mi została po pracy, była  zagospodarowana przez Tokyo Mayumi (jest z nami od roku, daje nam dużo radości i km w nogach) i przez fotografię (tak - nadal
jest moją pasją). 

Zawodowo pracowałam na 100%. Każdego tygodnia przez cały rok transparentnie sprawozdawałam raport ze swojej pracy. I byłam w tym bardzo skrupulatna.

Niech Nowy Rok będzie pełen zdrowia, dobra, miłości i przyjaźni. Niech Nowy Rok przyniesie Wam mądre, odważne i odpowiedzialne decyzje. Niech dobra energia pokona wszelkie trudności i otworzy pozytywną przyszłość. Dla Was! Dla Nas!
Dla Polski! Lecą do Was ode mnie wszelkie serdeczności na 2023 rok.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy