Reklama

Sesja Rady Gminy

Opublikowano:
Autor:

Sesja Rady Gminy - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W czwartek 17 września o godz. 11.00 w sali narad Urzędu Gminy Nowa Ruda rozpocznie się X sesja Rady Gminy Nowa Ruda

Porządek obrad: I. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad. 1. Ustalenie porządku obrad. 2. Przyjęcie protokołów z: a) VIII sesji w dniu 30 czerwca 2015 r. b) IX sesji w dniu 14 lipca 2015 r. II. Sprawozdanie Wójta z pracy Urzędu Gminy Nowa Ruda w okresie od 21 czerwca do 10 września br. III. Podejmowanie uchwał: 1) w sprawie zmian w budżecie Gminy Nowa Ruda na rok 2015, 2) w sprawie zmian wieloletniej prognozy finansowej Gminy Nowa Ruda na lata 2015-2023, 3) w sprawie trybu udzielania i rozliczania dotacji dla przedszkoli niepublicznych a także trybu i zakresu kontroli prawidłowości ich wykorzystania, 4) w sprawie trybu udzielania i rozliczania dotacji dla niepublicznych szkół podstawowych i gimnazjów prowadzonych na terenie Gminy Nowa Ruda przez inne niż Gmina Nowa Rudab osoby prawne i osoby fizyczne a także trybu i zakresu kontroli prawidłowości ich wykorzystania, 5) w sprawie przyjęcia do realizacji Planu Gospodarki Niskoemisyjnej na lata 2014-2020 z perspektywą do 2030 dla Gminy Nowa Ruda z uwzględnieniem zapisów części wspólnej Planu dla Aglomeracji Wałbrzyskiej, 6) w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie kolejnych umów dzierżawy po umowach zawartych na czas oznaczony do 3 lat, 7) w sprawie sprzedaży w trybie bezprzetargowym, nieruchomości położonej we Włodowicach w granicach działki nr 226, 8) w sprawie pozbawienia kategorii drogi gminnej, 9) w sprawie utworzenia odrębnego obwodu głosowania na obszarze Gminy Nowa Ruda w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 25 października 2015 roku, 10) w sprawie przeprowadzenia konsultacji z mieszkańcami Gminy Nowa Ruda, 11) zmieniająca uchwałę w sprawie określenia wysokości ekwiwalentu pieniężnego za uczestnictwo członków Ochotniczych Straży Pożarnych w działaniu ratowniczym lub szkoleniu pożarniczym, 12) w sprawie ustalenia czasu pracy placówek handlu detalicznego, zakładów gastronomicznych i usługowych dla ludności na terenie gminy Nowa Ruda. IV. Interpelacje, zapytania oraz odpowiedzi. V. Wolne wnioski i sprawy różne. VI. Zamknięcie obrad X sesji Rady Gminy Nowa Ruda.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy