Reklama

Spore inwestycje w kilkunastu miejscowościach gminy Nowa Ruda

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: FB - Adrianna Mierzejewska - wójt gminy Nowa Ruda

Spore inwestycje w kilkunastu miejscowościach gminy Nowa Ruda - Zdjęcie główne

foto FB - Adrianna Mierzejewska - wójt gminy Nowa Ruda

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Remonty dróg, mostów, budowy – przebudowy placów zabaw wójt gminy Nowa Ruda podpisała umowy opiewające w sumie na 6 mln zł. Na zakończenie robót wykonawcy mają rok.

Gmina Nowa Ruda. Jak informuje wójt Adrianna Mierzejewska w ostatnich dniach podpisała kolejne umowy z wykonawcami na 4 duże inwestycje o wartości 6 mln zł, dofinansowane w ramach Polskiego Ładu. Wykonawcy mają rok na zrealizowanie zaplanowanych prac.

W ogłoszonych przez Gminę Wiejską Nowa Ruda przetargu na realizację zadań wygrali:

  • spółka Drogmost, która za 2️ mln zł przebuduje 1,9 km drogi gminnej w Dworkach i 59 m drogi gminnej w Woliborzu (Podlesie),
  • firma Serafiński, która za 836 tys. zł przebuduje i zmodernizuje mosty we Włodowicach (przy kościele) i Czerwieńczycach (przy nowym boisku),
  • firma Matyszczyk, która za 941 tys. zł zbuduje skwer w Jugowie oraz zmodernizuje altanę rekreacyjną w Bieganowie,
  • pracownia ARCO za 2 mln zł zbuduje/przebuduje 10 placów zabaw w miejscowościach:  Koszyn (centrum), Dzikowiec (Kolonia), Jugów (Pniaki), Ludwikowice Kłodzkie / Sokolec (boisko w okolicy Domu Europejskiego), Przygórze (przy sali wiejskiej),  Sokolec (przy sali wiejskiej), Sokolica (przy sali wiejskiej), Świerki/ Bartnica (po przeciwnej stronie torów od stacji kolejowej "Bartnica"), Włodowice (okolice przedszkola, przy drodze rowerowej), Wolibórz (przy remizie).

Zobacz również: Poetyckie spojrzenie niewidomego wokalisty

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy