Reklama

Sudoł zdymisjonowana

Opublikowano: sob, 26 sty 2019 00:00
Autor: | Zdjęcie: foto: UG Nowa Ruda

Sudoł zdymisjonowana - Zdjęcie główne

foto foto: UG Nowa Ruda

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Iwona Sudoł nie jest już sekretarzem Urzędu Gminy Nowa Ruda. Dotychczasowa sekretarz została zdegradowana i teraz piastuje stanowisko głównego specjalisty ds. organizacyjnych, obronnych i obrony cywilnej.

Iwona Sudoł w urzędzie gminy pracuje od 1 grudnia 1989 r. Zaczynała od stanowiska referenta, pracowała w wydziale finansowym, a następnie w ówczesnym referacie rolnictwa, geodezji i gospodarki gruntami. 1 stycznia 1999 r. awansowała na kierownika referatu gospodarowania mieniem komunalnym. Od stycznia 2007 r. do listopada 2014 r. była zastępcą wójta gminy. Na stanowisku sekretarza zatrudniona była od stycznia 2011 r. Teraz Iwona Sudoł została zdymisjonowana do stanowiska głównego specjalisty ds. organizacyjnych, obronnych i obrony cywilnej. Zapytaliśmy Barbarę Adamską z urzędu gminy co zadecydowało o tym, że Iwona Sudoł pożegnała się z zajmowanym dotychczas stanowiskiem. - Dotychczasowa sekretarz Iwona Sudoł przyjęła inne stanowisko w Urzędzie Gminy Nowa Ruda. Dlaczego dotychczasowa sekretarz zajmuje obecnie inne stanowisko jest sprawą prywatną, ustalaną pomiędzy pracodawcą, a pracownikiem - tłumaczy Barbara Adamska z Urzędu Gminy Nowa Ruda.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy