Reklama

Ujawniamy, co wyremontują

Opublikowano: pon, 1 kwi 2019 00:00
Autor: | Zdjęcie: foto: pixabay.com

Ujawniamy, co wyremontują - Zdjęcie główne

foto foto: pixabay.com

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Prawie 9 milionów złotych na remonty dróg, wiaduktu w Bartnicy i zapory w Dzikowcu. Wiemy, co dokładnie będzie zrobione.

2 miliony złotych to ministerialna kasa przyznana gminie Nowa Ruda na przebudowę dróg w Przygórzu (za zakładami ZPAS) i Jugowie (Sitów). W sumie naprawionych zostanie tam 2 km 700 m dróg. Za 6 milionów 800 tys. zł, również otrzymanych od ministra na usuwanie skutków klęsk żywiołowych, remontu i przebudowy doczekają się drogi w Świerkach (okolice kapliczki i dojazd do kamieniołomu), most w Świerkach w pobliżu remizy OSP oraz droga ze Świerk do Bartnicy i wiadukt obok stacji kolejowej w Bartnicy. Z tych funduszy mają też być wyremontowane drogi w: Krajanowie (równoległa do drogi powiatowej), Bartnicy (okolice kościoła), Włodowicach (osiedle) oraz w Dzikowcu (1 km 800 m - okolice zalewu i tzw. dolina). Dodatkowo funduszy wystarczy na remont przeciekającej zapory zalewu. Kasy wystarczy też na remont 680-metrowych odcinków dróg w Bożkowie (dwie odnogi od drogi powiatowej), Koszynie (okolice kościoła) - Dodatkowo gmina planuje remont drogi w Bożkowie (okolice dębu/ szkoły) w ramach dotacji z KOWR - zapowiada Adrianna Mierzejewska, wójt gminy Nowa Ruda. Krajanów (równoległa do drogi powiatowej) Włodowice (droga na osiedlu) Dzikowiec (droga w okolicach zalewu i na tzw. dolinie) Dzikowiec (remont przeciekającej zapory zalewu) Bożków (dwie odnogi od drogi powiatowej) Koszyn (droga w okolicach kościoła) Przygórze (droga za zakładami ZPAS) Jugów (droga na tzw. Sitowie) Bartnica (wiadukt obok stacji kolejowej) Bartnica (droga przy kościele)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy