Reklama

V Dni Seniora w Nowej Rudzie. Seniorzy - Seniorom

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W ubiegłą sobotę w Miejskim Ośrodku Kultury zakończyły się obchody V Dni Seniora w Nowej Rudzie. Na scenie zaprezentowali się seniorzy m.in. z Bierkowic i Ścinawki Średniej, a także seniorzy z partnerskiego czeskiego miasta Broumov. W galerii możesz zobaczyć zdjęcia z wydarzenia.

Nowa Ruda. Uroczystości związane z Dniami Seniora rozpoczęto od złożenia wiązanki kwiatów pod pomnikiem górników. Następnie, po powitaniu przybyłych gości, głos zabrał burmistrz Nowej Rudy – Tomasz Kiliński, który złożył wszystkim seniorom najserdeczniejsze życzenia. 

Życzę państwu przede wszystkim dużo zdrowia, ale również tej pięknej energii, która od was bije, tego optymizmu, który zawsze można u was zaobserwować. Życzę wam, aby tak naprawdę nic wam nie przeszkadzało w realizacji waszych planów, marzeń czy przedsięwzięć 
- mówił Kiliński. 

Po życzeniach przyszła kolej na część artystyczną, gdzie zaprezentowali się goście, a także noworudzcy seniorzy. Ogłoszono również konkurs „Pomysłowa parasolka” gdzie specjalnie powołane trzy osobowe jury oceniało najbardziej kolorowa i przyozdobioną parasolkę.

Burmistrz dodał: Cieszy to, że seniorzy uczestniczą praktycznie we wszystkich imprezach organizowanych w mieście, są bardzo duża i aktywną grupą społeczną. To nie tylko imprezy tak jak teraz specjalnie dla nich organizowane Dni Seniora, ale uczestniczą we wszystkich wydarzeniach kulturalnych i są bardzo aktywni w różnych obszarach. Seniorzy są taką grupą, które włącza się w życie społeczne i kulturalne naszego miasta, dzięki zainicjowanemu Uniwersytetowi Trzeciego Wieku i powstałej później Radzie Seniorów przy Radzie Miejskiej w Nowej Rudzie. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy