Reklama

Nowa Ruda. Jak zostać wolontariuszem WOŚP?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Fot. WOŚP - Grzegorz Adamek

Nowa Ruda. Jak zostać wolontariuszem WOŚP? - Zdjęcie główne

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy: 30 finał już za dwa miesiące. | foto Fot. WOŚP - Grzegorz Adamek

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nowa Ruda. Za 62 dni odbędzie się 30 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku pieniądze zebrane podczas WOŚP przeznaczone zostaną na diagnostykę oraz leczenie wzroku u dzieci. Dowiedz się, jak zostać wolontariuszem.

Nowa Ruda. 30 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy odbędzie się 30 stycznia 2022 roku. Do dzisiaj zgłosiło się blisko 40 tys. wolontariuszy. Chcesz zostać jednym z nich? Masz trzy możliwości - możesz zbierać pieniądze w Internecie za pomocą eSkarbonki, możesz zbierać pieniądze do tradycyjnej skarbonki lub możesz połączyć te dwie formy wsparcia.

Każdy wolontariusz, ten internetowy oraz ten, który chcę zbierać pieniądze do tradycyjnej puszki musi zarejestrować się na portalu iwolontariusz.wosp.org.pl

Jak się zarejestrować jako wolontariusz WOŚP?

 1. Wejdź na stronę iwolontariusz.wosp.org.pl
 2. Po założeniu i potwierdzeniu konta przejdziesz na stronę rejestracji
 3. Wybierz ścieżkę WOLONTARIUSZ Wypełnij formularz - dane, które musisz przygotować do prawidłowego wypełnienia formularza: zdjęcie wolontariusza, PESEL, imię, nazwisko, data urodzenia, numer telefonu, kraj, adres, szkoła lub miejsce pracy
 4. Na koniec - zapoznaj się z klauzulą RODO i kliknij "Wyślij"

Jak może kwestować osoba zarejestrowana poprzez portal iwolontariusz.wosp.org.pl?

Osoby posiadające konto na iwolontariusz.wosp.org.pl mogą kwestować na 2 sposoby w zależności od wybranej formy zgłoszenia:

 • Osoby, które po założeniu konta zgłosiły się do sztabu, a ich wniosek został zaakceptowany przez Sztab, kwestują z tekturową puszką w dzień Finału, zgodnie z zaleceniami swojego Sztabu.
 • Każdy wolontariusz posiadający puszkę papierową oraz każdy, kto założył konto iwolontariusza, ale nie posiada tekturowej puszki, może założyć swoją eSkarbonkę (zbiórkę online) i kwestować w Internecie. eSkarbonkę można założyć od 1 grudnia do 30 stycznia. Zakończenie zbiórki i podliczenie wszystkich eSkarbonek odbędzie się automatycznie 31 stycznia 2022 r. o godz. 23:59 (i do tego czasu cały czas można wpłacać pieniądze).

 

Sztaby WOŚP w Nowej Rudzie i okolicy:

 • Miejski Ośrodek Kultury w Nowej Rudzie - szef sztabu: Jolanta Kulpa
  adres sztabu: Strzelecka 2a, Nowa Ruda
 • Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Radkowie - szef sztabu: Marek Kusiakiewicz
  adres sztabu: Handlowa 11, Radków
  kontakt: 74 871 22 61

<>

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy