Reklama

Wydział Nauk Społecznych PWSZ w Nysie będzie współpracować z Policją w Czechach

Opublikowano:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wydział Nauk Społecznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne współpracuje z polską Policją w zakresie kształcenia praktycznego.

Obecnie nawiązano także kontakty z Policją w Czechach. W dniu 7 czerwca 2022 r. została podpisana umowa pomiędzy Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Nysie reprezentowaną przez dr. hab. inż. Marka Z. Kulisza, prof. PWSZ w Nysie – Dziekana Wydziału Nauk Społecznych a Komendą Policji Ołomuńskiego Kraju reprezentowaną przez plk. Mgr. Tomáša Landsfelda – Komendanta Komendy Policji Ołomuńskiego Kraju. Przy podpisaniu umowy obecni byli również: plk Mgr Ludmila Andělova – Komendant Policji w Jeseniku oraz mgr Dariusz Bednarz – wykładowca WNS. 

 

Celem umowy jest współpraca stron w zakresie: rozwoju PWSZ w Nysie, popularyzacji jej oferty dydaktycznej i osiągnięć badawczo-naukowych, a także współpraca w zakresie rozwoju potencjału gospodarczego i społecznego regionu Jesenik. W ramach realizacji określonych celów strony zobowiązały się do nawiązania ścisłej kooperacji w zakresie m.in. realizacji projektów o charakterze edukacyjnym, społecznym i naukowo-badawczym, pomocy w pozyskiwaniu partnerów do współpracy, a także organizacji praktyk zawodowych studentów PWSZ w Nysie.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy