REKLAMA

Potrącił i uciekł

Syn sołtysa Włodowic potrącony w Nowej Rudzie. Sprawca uciekł.

- Kierujący Fordem Fiesta z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi, a następnie uderzył pojazdem w idącego poboczem 18-letniego mężczyznę - potwierdza nasze ustalenia Krzysztof Bal z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku. Kierowca uciekł pozostawiając poturbowanego pieszego bez pomocy na ulicy. Zostawił też swój samochód. - Na miejscu wykonano czynności z udziałem technika kryminalistyki, a pojazd zabezpieczono do dalszych badań - zapewnia policjant. - Dziś syn czuje się już lepiej. Przeleżał w szpitalu trzy dni, ale już został wypisany - mówi nam Leszek Oremus, sołtys Włodowic. - Ma pęknięte kości przy kręgosłupie. Jest poobijany. Ma dużego krwiaka na nodze, ale jego życiu nic nie zagraża - dodaje sołtys. Policjanci zapewniają, że sprawca został już ustalony. Wiadomo też, że samochód nie był kradziony. Nie wiadomo tylko czy, a jeśli tak, to pod wpływem jakich substancji był kierowca w momencie zdarzenia. Do wypadku doszło w czwartek, 22 sierpnia przy ul. Fredry w centrum Nowej Rudy.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Potrącił i uciekł

Nowotwory, choroby układu krążenia, zapalenie płuc, cukrzyca - na to chorowali mieszkańcy Nowej Rudy. Blisko 1000 pacjentów leczyło się w ubiegłym roku na oddziale wewnętrznym noworudzkiego szpitala

foto: pixabay.com

Prawie 100 osób przetransportowano w asyście m.in. ratowników medycznych i policji po ewakuacji Domu Pomocy Społecznej w Szczytnej. Niektórzy podopieczni schronienie znaleźli w Jugowie, Ścinawce Dol. i dzielnicy Słupiec.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×