REKLAMA

Koncert na trąbkę i organy

10 listopada zapraszamy do Wambierzyc.

W wambierzyckiej Bazylice o godz. 18:40 odbędzie się koncert podczas, którego usłyszymy Roberta Hauptmanna (organy) i Katarzynę Nawrocką (trąbka, waltornia)

Katarzyna Nawrocka to absolwentka wydziału instrumentalnego Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, a zarazem laureatka wielu konkursów. Współpracowała z kilkoma orkiestrami, uczestniczyła w nagraniach płytowych. Pracuje w orkiestrze Opery Nova w Bydgoszczy.
Robert Hauptmann to absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu. Ukończył także studia teoretyczne na Wydziale Kompozycji, Dyrygentury i Teorii Muzyki. Koncertuje w kraju i za granicą. Przez wiele lat był akompaniatorem chóru Filharmonii Poznańskiej „Poznańskie Słowiki". Obecnie m.in. jest organistą w Bazylice Mniejszej OO. Karmelitów Bosych w Poznaniu.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Koncert na trąbkę i organy

foto: Fundacja Ratowania Zabytków i Pomników Przyrody

Trzy miesiące pozostały właścicielowi zamku w Ratnie Dolnym na zrealizowanie obowiązków jakie nałożył na niego konserwator zabytków. To chyba nierealne, więc co wtedy?

foto: pixabay.com

Będzie podwyżka, ale nie wiadomo jeszcze kiedy i jak duża. Już niedługo mieszkańcy miasta i gminy Radków zapłacą więcej za odprowadzenie ścieków. A podwyżka cen wody - jak zapewnia Michał Punda, prezes Radkowskich Usług Komunalnych - będzie jedynie symboliczna.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×